Понад 30 тис. вагонів вишикувались у черги на західних прикордонних переходах

У черги на західних прикордонних переходах вишикувались понад 30 тис. вагонів

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

За його словами, за місяць кількість рухомого складу, що прямує на Захід України, зросла на 31%. Так, станом на 4 квітня у напрямку доступних прикордонних переходів прямувало 23 тис. 195 вагонів, натомість 4 травня цей показник зріс до 30 тис. 530 одиниць

«‎Складна ситуація наразі спостерігається у напрямку Румунії: черга на прикордонний перехід Вадул-Сірет—Дорнешти сягає 35 діб (4 тис. 422 вагони), а на Дяково—Халмеу — 22 доби (1 тис. 34). Відповідно УЗ довелося ввести конвенції, аби покращити ситуацію»‎, — зауважив керівник.

Заступник директора, додає що найбільше вагонів продовжує фіксуватися на переході Ізов—Грубешув (9 тис. 953 вагони). Черга тут сягає 19 діб. 

«‎Також у трійці «лідерів» — два переходи до Словаччини: Чоп—Чієрна над Тісоу та Ужгород—Матевці. До них прямують 4 тис. 896 та 4 тис. 869 вагонів відповідно (або роботи тут на 14 і 17 діб)», — підсумував Валерій Ткачов.‎ 

Нагадаємо, що в Укрзалізниці озвучили 3 ключові проблеми, які гальмують експорт з України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus