Прем’єр-міністр України оцінив хід проведення посівної

Завдяки злагодженій роботі аграріїв та держави Україна доволі успішно проходить цю найважчу в історії України посівну кампанію. 

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє пресслужба КМУ. 

Прем’єр-міністр акцентує, що станом 9 травня різними сільгоспкультурами вже засіяно 8,6 млн га, що лише на 24% менше від минулорічних показників. Аграрії отримали понад 20 млрд грн пільгових кредитів за різними державними програмами. 

«Ми допомогли з насінням, пальним, добривами. Все це для того, аби галузь не зупинялася та працювала на відновлення української економіки. У березні багато хто говорив, що проведення посівної стане одним із найбільших викликів для держави на економічному фронті. Підбиваючи проміжні підсумки, можемо сказати, що ми з цим завданням впоралися всі разом. Дякую всім дотичним за цю роботу‎», — зауважив Денис Шмигаль. ‎ 

Водночас за словами прем’єр-міністра, потрібно розуміти, що в наших нинішніх умовах посіяти врожай — це половина роботи. Його також потрібно зібрати та експортувати. 

«‎Домовляємося з іншими країнами про розширення наших експортних можливостей через їхні порти. Збільшуємо пропускну здатність нашого західного кордону, покращуємо залізничну та автомобільну логістики. Разом з усіма міжнародними партнерами та організаціями шукаємо шляхи розблокування нашої морської торгівлі», — підсумував він.‎ 

Нагадаємо, що продовжується вивезення окупантами викраденого в Україні продовольства на територію рф та окупованого Криму.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus