Названі основні шляхи експорту зерна в умовах блокування портів

Вже сьогодні відбуваються тестові відправлення у порти Європи та кінцевим покупцям у країнах ЄС. Наша логістика має перелаштовуватися на порти європейських країн.

Таку думку висловив заступник директора департаменту інвестдіяльності «Укрзалізниці‎»‎ Володимир Шемаєв, пише «ЦТС‎»‎.

За його словами, в переналаштуванні експортних потоків ключову роль відіграє залізничний транспорт — через взаємодію УЗ з європейськими операторами з перестановкою вагонів 1520/1435 мм, або перевантаженням контейнерів.

Тестові відправлення у порти Європи та кінцевим покупцям у країнах ЄС:

«Безумовно, поки що не всі розглянуті порти готові до наших експортних відправок вантажів в обсягах від 70 до 100 млн т на рік різної номенклатури. Деякі з них мають обмеження по складах, глибинах, термінальних потужностях. Оптимальним зараз вбачається саме диверсифікація, аби не створювати навантаження на певні західні залізничні переходи та термінальні потужності», — розповів Володимир Шемаєв.

Він додає, що час покаже, які з транспортних коридорів та маршрутів стануть основними, а зараз транспортні компанії зроблять все можливе аби допомогти пережити наслідки війни та зробити все можливе для відновлення прийому суден зі всього світу в українських гаванях.

Нагадаємо, що в Укрзалізниці озвучили 3 ключові проблеми, які гальмують експорт з України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus