У компанії ПОЛЕТЕХНІКА окупанти «конфіскували» 25 тис. т зерна

На окупованих росією територіях України місцева «влада» грабує підприємців, «конфісковуючи» їх зерно. Цей випадок не поодинокий, проте цього разу власникам видали «папірець» з «печаткою».

Про це повідомила менеджер з розвитку бізнесу Maxigrain Олена Нероба на своїй сторінці в Facebook

За її словами, зерно вивозиться автотранспортом і експортується через окуповані кримські порти за підробними документами до Сирії (або іде материком до російських портів).

«В російських зернових групах вже більше як місяць активно торгують нашим зерном, шротом та олією, які вони просто відібрали в українських виробників‎», — відмітила Олена Нероба.

Додається, що лист з вимогою вилучення зерна на користь так званої «‎мерії м. Бердянська»‎ отримала й компанія «‎ПОЛЕТЕХНІКА». ‎Сумарно на складах компанії зберігається близько 40 тис. т пшениці. 

«‎З 7 травня 2022 року грубо порушуються міжнародні норми, російська влада незаконно вивозить зі складів компанії зерно до м. Красноперекопська (АР Крим). Станом на 9 травня більше ніж 50 автомобілів вже вивезли близько 2 тис. т. зерна та продовжують вивозити», — йдеться в листі компанії «‎ПОЛЕТЕХНІКА».

Редакція Latifundist.com звертається до компанії «‎ПОЛЕТЕХНІКА» за роз'ясненням ситуації.

Нагадаємо, що ‎за даними української розвідки викрадене росіянами в Україні зерно вже в Середземному морі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus