Польща скасовує ветеринарний контроль для транзитних зернових вантажів

Польща скасовує ветеринарний контроль для транзитних зернових вантажів на своїй території. Спрощений режим починає діяти з 31 травня 2022 року.

Про це повідомив заступник директора департаменту з комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, польською стороною прийнято рішення тимчасово не здійснювати ветеринарний контроль кормів рослинного походження, в т.ч фуражні зернові, при транзиті через територію Польщі до третіх країн.

«‎Це означає, що такі вантажі можуть ввозитися до Польщі через будь-які пункти пропуску, як залізничні, так і наземні. При ввезенні зазначені вантажі підлягатимуть лише митному, прикордонному контролю. Це, своєю чергою, дозволить збільшити експорт зерна з України», — зауважив‎ Валерій Ткачов.

Керівник відзначає, що також додається іще один прикордонний перехід Рава-Руська-Верхрата, через який дозволяється передача вагонів із зерновими вантажами. 

Нагадаємо, що міністерство економіки України закликало звертатися у разі неправомірних затримок при імпорті або транзиті зернових на ринки держав-членів ЄС. 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus