KSG Agro йде в переробку олійних культур: доробку та фасування планують в ЄС

Агрохолдинг KSG Agro розпочинає переробку за давальницькою схемою ріпаку та соняшника в Україні і доведення олії до стандарту для споживача безпосередньо у ЄС — для експорту рослинної олії, призначеної безпосередньо для споживача. 

Про це в інтерв‘ю канадській телерадіокомпанії CBC розповів голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, пише пресслужба. 

«Наші воєнні реалії підштовхують до пошуку нових стратегічних рішень. Так, ми прийняли рішення, що ріпак та соняшник підуть на переробку, оскільки продати таку продукцію за кордон у вигляді тої ж рослинної олії, готової для споживання за більш вигідною ціною більше шансів, ніж просто насіння соняшника», — розповідає голова ради директорів KSG Agro.

За словами Сергія Касьянова, агрохолдинг вже уклав контракт з одним олієпереробним заводом в Україні. Наразі ведуться перемовини з європейськими партнерами про доробку олії, її фасування в ПЕТ-пляшки в країнах ЄС — для подальшого збуту, як в ЄС, так і в інших країни світу.

Читайте також: «‎Біодизель з ріпаку: як виготовити, плюси, мінуси та ціна питання»‎

В компанії додають, що з метою розв'язання проблеми транспортування олії до ЄС KSG Agro вже придбав у Туреччини флексітанки, які дозволять перевозити з їх допомогою у звичайних вантажівках до 22-24 т олії.

Нагадаємо, стало відомо, які найбільші ОЕЗи Луганщини «‎націоналізувала»‎ ЛНР.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus