Контінентал розпочав жнива

У «Контінентал Фармерз Груп» стартувала перша хвиля жнив. 

Про це повідомила пресслужба «‎Контінентал».‎  

Зазначається, що «‎Контінентал» розпочав обмолот озимого ячменю, під який відведено 11,4 тис. га. Далі збиратимуть озимі ріпак і пшеницю. Запланована площа під ці культури — 34,6 тис. га та 40,1 тис. га відповідно. Всього під час літніх жнив «Контінентал» планує зібрати врожай із загальної площі 86,2 тис. га‎», — відзначили в пресслужбі ‎«‎Контінентал».

У компанії зазначають, що цьогорічна збиральна кампанія почалася відповідно до планів. Погодні умови, які її супроводжують, сприятливі.

«Ми розпочали жнива, які, без перебільшень, мають надвагоме значення не тільки для нашої компанії, а й для країни. Вони точно не будуть простими для усіх аграріїв. Наша команда напружено працювала та готувалася до цього періоду. Логістика, постачання ТМЦ, підготовка потужностей для зберігання і ще низка питань, які ми вирішували завчасно, щоб зараз не зупинятися та оперативно зібрати збіжжя», — коментує генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Він додає, що попередньо компанія планує отримати планові показники врожайності. Адже цьогорічна весна була доволі посушливою в окремих регіонах, але критичного впливу на стан культур немає

Повідомляється, що під час жнив на полях «Контінентал» працюватиме 113 комбайнів. Після збору збіжжя компанія одразу обробляє ґрунт під наступні культури.

Нагадаємо, що Контінентал запускає новий елеватор на заході України.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus