Власник HarvEast Рінат Ахметов подає в суд на росію

Власник агрохолдингу HarvEast та заводу «Азовсталь‎»‎ у Маріуполі Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) проти рф, щодо компенсації збитків у зв’язку з блокадою, мародерством, знищенням і перенаправленням потоків зернових і металів із боку росії.

Про це повідомляє пресслужба SCM Group

Зазначається, що власник «‎Азовсталі»‎ та багатьох інших промислових підприємств, які стали ціллю російських збройних сил, що вторглися в Україну, планує притягнути росію до відповідальності за руйнування, які вона сіє на території України.

«‎Ахметов також звернувся до суду з проханням застосувати пілотну процедуру до цієї справи, оскільки корінна причина порушень прав пана Ахметова — російська агресія, знищення й експропріація власності — має аналогічні руйнівні наслідки для власників бізнесу по всій Україні»‎, — підкреслили у SCM.

Додається, що порушення прав власності Ахметов вимагає від рф відшкодування збитків. Оскільки точна сума компенсації ще не може бути визначена через війну, що триває, передбачається, що росія має виплатити Ахметову «мільярди доларів за порушення його прав людини‎»‎. 

Нагадаємо, що HarvEast закликав українців не співпрацювати з рашистами.

Виконано за допомогоюDisqus