Контінентал запускає новий елеватор на заході України

«Контінентал Фармерз Груп» запускає елеватор з двома паралельними лініями на західній Україні, кожна з яких розрахована на приймання 200 т зерна за годину.

Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, що елеваторний комплекс у Городенці, що в Івано-Франківській області, компанія придбала торік, але в операційну діяльність вводять тільки зараз.  

«‎На елеваторі є дві паралельні лінії на приймання продукції, є авто- та залізничне вивантаження. Загальна потужність одноразового зберігання комплексу — понад 87,5 тис. т», — повідомили в компанії. ‎ 

Відмічається, що «Контінентал» планує здійснювати зберігання врожаю на 5 елеваторах і 3 сушильно-зернових комплексах загальною потужністю понад 500 тис. т. А 90% елеваторних потужностей уже готові до приймання врожаю.

«Зараз на елеваторах ще є залишки з минулого сезону, але, за нашими розрахунками, наявних потужностей буде достатньо для прийому зібраного цьогоріч врожаю. Враховуючи ситуацію у країні та проблеми з подальшим відвантаженням продукції, ми забезпечили додаткове місце для її тривалого зберігання. Зокрема, закупили полімерні рукави та зернопакувальні та зернорозпакувальні машини. Такий спосіб складування дозволяє розміщувати продукцію без втрати якості щонайменше рік», — зазначив операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Додається, що майже усі елеватори компанії — силосного типу. На своїх активах «Контінентал» може зберігати урожай мінімум 12 місяців. 

Нагадаємо, що «Контінентал» засіяв ярими зерновими, олійними та технічними культурами майже 100 тис. га

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus