Вантажівкам до 40 тонн дозволили рух дорогами України — Укравтодор

Влітку вантажний транспорт масою до 40 тонн може рухатись дорогами країни без обмежень.

Про це повідомляє пресслужба «Укравтодор‎»‎ на сторінці в Facebook.

Зазначається, що причина, в першу чергу, через військову ситуацію в країні, переорієнтацію експорту на дорожню мережу та суттєві зміни у логістиці. 

«До повномасштабного вторгнення росії, Україна експортувала здебільшого морем. Зараз, через блокування портів, країна перенаправила потоки товару на залізничні та автомобільні шляхи. Розуміємо важливість логістики сьогодні, тож задля уникнення перебоїв у транспортуванні життєво необхідних вантажів, сезонні обмеження цього року не вводяться‎»‎, — повідомили в компанії. 

Читайте також: «‎Автомобільна логістика у воєнний час: ціни, стан доріг та перетин кордону»

Додається, що головне зберегти основну мережу доріг, якими нині рухається транспорт з товарами гуманітарного призначення та експортується аграрна продукція. 

Нагадаємо, що аграріїв не притягуватимуть до адміністративної відповідальності за рух сільгосптехніки, габарит якої перевищує за шириною 2,6 м.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus