Syngenta та Адама підписали меморандум: домовились інвестувати в аграрний сектор України $400 млн

Підписання меморандуму між представниками Мінагрополітики й компанії «Сингента» та «Адама Україна»
Підписання меморандуму між представниками Мінагрополітики й компанії «Сингента» та «Адама Україна»
Джерело фото: Мінагрополітики

До кінця року Syngenta та «Адама Україна» інвестують в аграрний сектор України $400 млн, забезпечуючи підтримку виробників, які опинилися в складних умовах внаслідок війни в Україні.

Про це стало відомо з меморандуму, який сьогодні у м. Лугано (Швейцарія) підписали представник Міністерства аграрної політики та продовольства України й компанії «Сингента» та «Адама Україна», пише Мінагрополітики

Зазначається, що меморандум сприятиме забезпеченню продовольчої безпеки в Україні та за її межами, а також покращить умови ведення господарської діяльності для агровиробників України та його підписантів.

«‎Співробітництво на $400 млн здійснюватиметься у формі спільної підтримки та заходів, інвестування та реалізації проектів, в тому числі законодавчих ініціатив, спрямованих на приведення у відповідність законодавства України до законодавства Європейського Союзу в агропромисловому комплексі», — зазначили в відомстві. ‎ 

 

Своєю чергою Мінагрополітики братиме участь в опрацюванні та розробці відповідних нормативно-правових актів і сприятиме комунікації з уповноваженими державними установами.

«Підписання Меморандуму підтверджує наміри компаній «Сингента» й «Адама Україна» і надалі здійснювати всебічну підтримку, надаючи доступ вітчизняним сільгоспвиробникам до якісної продукції та інновацій, продовжувати інвестування в логістичну інфраструктуру з метою удосконалення та розширення експортних шляхів для реалізації агропродукції», — зазначив генеральний директор «Сингента» Сергій Клішин.

Читайте також: «‎Ефект метелика, або Як війна в Україні провокує світову продовольчу кризу»‎ 

Водночас керівник бізнесу захисту рослин «Сингента» в Україні Лідія Озерова підкреслила, що реалізація нових можливостей, які перед Україною відкриває нещодавно наданий статус кандидата на членство в ЄС, потребує ґрунтовного підходу.  

«Сингента разом з компанією «Адама Україна» готова надавати комплексну підтримку аграріям України. Зважаючи на складну ситуацію та в умовах дії воєнного стану ми будемо пропонувати гнучкі умови оплати за наші продукти», — відмітила Лідія Озерова.

Нагадаємо, експерт розповів, як кандидатство України на членство у ЄС вплине на експорт.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus