Активи Кернел, Аскет Шиппінг, Оптімус та Нова Хортиця увійшли до структури рашистів — розвідка

Окупанти створюють інфраструктуру для вивезення краденого зерна з Запорізької області. Для цього колаборанти «націоналізували» припортовий елеватор підприємства «Нова Хортиця» у Бердянську, завантажувальний комплекс «Аскет Шиппінг» у порту Бердянськ, елеватори підприємств «Кернел», «Оптімус» та інших зернотрейдерів.

Про це повідомило Головне управління розвідки МО України в Telegram.

Зазначається, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти намагаються поновити вивезення українського зерна. Для організації процесу було створено так звану «ГУК» (рос. — Государственная унитарная компания).

Так, «ГУК» встановлені закупівельні ціни за тонну сільгосппродукції:

  • пшениця фуражна — 6 000 рос. руб. (2 010 грн*(Конвертація валют згідно з курсом Мінфіну станом на 11 липня 2022 року));
  • пшениця продовольча — 9 000 рос. руб. (3 000 грн); 
  • ячмінь — 7 000 рос. руб. (2 345 грн).

«Сільгоспвиробників така ціна категорично не влаштовує, тож вони намагаються не продавати врожай, а зберігати його в сховищах. За відсутності вільних сховищ — в інших, не пристосованих для цього приміщеннях або навіть на відкритих майданчиках‎», — йдеться в повідомлені ГУР МО України.

Читайте також: «‎Фіндиректор Мелітопольської черешні: Нам завдано збитків в 1 млрд грн. Врожай вивозиться до Криму та Білорусі»‎ 

Нагадаємо, що на Кіровоградщині арештовано корпоративні права 50% агропідприємства на суму понад 4,6 млрд грн, пов’язаного з рф.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus