Харківський тракторний завод Олександра Ярославського знищили рашисти — DCH

Група DCH бізнесмена Олександра Ярославського повідомила про повне руйнування своїх чотирьох активів у Харківській обл., проте продовжує господарську діяльність.

Про це пише Traktorist.ua.

Зазначається, що згідно з інформацією на офіційному сайті, у Харкові Група DCH має 5 активів: міжнародний аеропорт, Харківський тракторний завод (ХТЗ), ТРЦ «Караван Megastore», готель Kharkiv Palace Hotel, а також «Екополіс ХТЗ» — довгостроковий інвестиційний проєкт групи на основі потужностей ХТЗ.

«Незважаючи на повне руйнування одного із заводів, торговельно-розважального центру та двох інфраструктурних об'єктів, що розташовані у Харківській обл., підприємства групи продовжують вести господарську діяльність. DCH залишається одним із найбільших українських платників податків. За 6 місяців 2022 р. підприємства групи сплатили до бюджетів усіх рівнів 1,182 млрд грн. Зараз DCH забезпечує роботою приблизно 10 тис. осіб», — йдеться в повідомленні Групи DCH.

Читайте також: «‎Закупкою зерна на Херсонщині керують ростовські вірмени, або Як Латифундист зерновози в оренду здавав»‎ 

Відзначається, що виходячи із цієї інформації та офіційної заяви Групи DCH, повністю знищеним заводом у Харківській області є тракторний завод ХТЗ.

Нагадаємо, що рашисти захопили інститут тваринництва степових районів «Асканія-Нова» на території тимчасово окупованої Херсонської області.

 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus