У жовтні елеватори переповняться, а аграрії розпродадуть урожай за безцінь — думка

Україні потрібно до 80 тис. полімерних рукавів для зберігання зерна. Потрібні негайні заходи аби у жовтні елеватори не переповнились, а аграрії не розпродали урожай за безцінь.

Таку думку висловив голова комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду на сайті ВРУ

За його словами, частина аграріїв вже продають зібране збіжжя нижче собівартості. Деякі навіть не знають, чи збирати взагалі. Це не вихід із ситуації, а удар по кожному господарству, продбезпеці держави та всього світу. 

«‎Якщо ми зараз не активізуємося, а експортні шляхи не розширяться, у жовтні наші елеватори переповняться, аграрії розпродадуть урожай за безцінь, не зможуть виплачувати орендну плату і зрештою відмовляться сіяти наступного року. Аби цього не сталося, маємо сьогодні створити усі мови, аби зберегти врожай і підтримати наших аграріїв. Пільгові умови для закупівлі рукавів — один з таких способів», — наголосив Олександр Гайду.

Читайте також: «‎Наталія Буткова-Вітвіцька: Поки діє програма 5-7-9%, аграрії можуть розраховувати на дешеві кредити»‎ 

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №7548, який передбачає звільнення від ввізного мита товарів, що використовуються для зберігання зерна.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus