Туреччина розраховує, що щодня 1 судно із зерном буде залишати українські порти — Reuters

Туреччина очікує, що приблизно одне судно із зерном буде залишати українські порти щодня, доки діє Стамбульська зернова угода, яка забезпечує безпечний прохід суден Чорним морем.

Про це вчора, 1 серпня, заявив високопоставлений турецький чиновник у після того, як перше судно безпечно відпливло з Одеси, пише Reuters.

Згідно з даними Refinitiv Eikon, перше судно Razoni, що перевозило 26,5 тис. т кукурудзи до Лівану, майже на півдорозі до турецьких вод.

«Планується, що судно буде відправлятися. . . щодня. Якщо нічого не піде не так, деякий час експорт здійснюватиметься одним судном на день», — сказав високопоставлений турецький чиновник виданню.

Читайте також: «‎Ми маємо заявки на вхід трьох нових суден в зернові коридори. Серед них і хендісайзи — Юрій Васьков»‎

Чиновник, який побажав залишитися анонімним, додав, що відправлення Razoni було відкладено на кілька днів через «технічні проблеми», які зараз вирішені.

Міністерство оборони Туреччини додало, що Razoni має прибути до узбережжя Туреччини сьогодні, а пізніше його оглянуть представники росії, Туреччини, України та ООН.

Нагадаємо, що Миколаївський морський торговельний порт у перспективі може доєднатись до портів зазначених в Стамбульській зерновій угоді.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus