Країни Африки можуть купувати зерно і добрива у росії — посол США в ООН

Африканські країни можуть вільно купувати зерно і добрива у росії, але ризикують зіткнутися з наслідками, якщо торгуватимуть товарами, які знаходяться під санкціями США.

Про це заявила американський посол в ООН Лінда Томас-Грінфілд, пише АР.

Як йдеться в заяві, країни Африки можуть зіткнутись з наслідками, якщо стануть допомагати росії обходити санкції США і будуть торгувати, наприклад, російською нафтою.

«Країни можуть купувати російську сільгосппродукцію, в тому числі добрива і пшеницю. Але якщо країна вирішує взаємодіяти з росією там, де є санкції, то вона порушить ці санкції. Ми застерігаємо країни не порушувати санкції, тому що тоді є шанс, що проти них будуть вжиті заходи‎»‎, — сказала вона.

Читайте також: «‎Як ООН голодом лякає, або Про реальні причини світової продовольчої кризи»‎ 

Видання зазначає, що в Кампалі дипломат зустрілася з угандійським авторитарним правителем Йовері Мусевені, який не критикує вторгнення росії в Україну і тепло ставиться до Москви.

Нагадаємо, раніше, міністра закордонних справ рф Сергій Лавров влаштував турне по Африканському континенту. Мета поїздки — завоювати союзників, які допоможуть росії боротися проти Заходу.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus