Добробут тварин, цифровізація, автоматизація та робототехніка: аграріїв запрошують на виставку до Німеччини

Виставка EuroTier/EnergyDecentral 2022
Виставка EuroTier/EnergyDecentral 2022
Джерело фото: eurotier.com

EuroTier, провідна виставка професійного тваринництва разом з EnergyDecentral, міжнародною виставкою децентралізованого енергопостачання пройде з 15 по 18 листопада 2022 року в Ганновері, Німеччина.

Про це йдеться у пресрелізі організаторів.

Цьогоріч інтерес відвідувачів до виставки EuroTier/EnergyDecentral 2022 дуже високий. За даними опитування 1100 осіб, близько 98% відвідувачів розглядають можливість відвідати міжнародну торгову виставку.

«‎Добробут тварин, стійкість, цифровізація, а також автоматизація та робототехніка — ось теми, які хвилюють міжнародну тваринницьку галузь. А високий рівень інтересу відвідувачів, очевидний в опитуванні, наголошує на важливості EuroTier як провідної платформи для стратегій та інновацій у галузі», — сказала менеджер проєкту EuroTier Інес Ратке.

Зазначається, що спеціальні формати, велика кількість форумів, дискусій та різноманітних заходів складають технічну програму EnergyDecentral, пропонуючи відвідувачам виставки широкий спектр можливостей бути в курсі актуальних тем в енергетичному секторі.

Учасники також не захочуть пропустити нагороду Innovation Award, яка відзначає новаторські та інноваційні досягнення у галузі.На додаток до нагород за інновації та добробут тварин, цього року вперше буде вручено нагороду DLG-Agrifuture Concept Winner за концепції, які ще не досягли ринкової зрілості, але перебувають у стадії розробки. 

Стартовий майданчик DLG-Agrifuture Lab також пропонує молодим творчим компаніям з Німеччини та інших країн надати свої відповіді на майбутні питання сучасного тваринництва. 

Дізнатись деталі про програму EuroTier можна за посиланнямПро технічну програму EnergyDecentral 2022 читайте тут.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus