Рух вантажівок пунктом пропуску Ягодин-Дорогуськ вдалося розблокувати

У результаті перемовин із Міністерством інфраструктури та розвитку Польщі, керівництвом Люблінського воєводства вдалось розблокувати рух пунктом пропуску «Ягодин-Дорогуськ». З 15 травня рух вантажівок відновлено у звичайному режимі.

Про це заявили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

 «Страйк, що тривав більше 10 днів, спричинив для наших перевізників та експортерів значні збитки. Проте ми змогли знайти рішення та домовитись про розблокування руху. Я вдячний нашим польським колегам за спільне рішення та повернення до виконання положень «транспортного безвізу» та домовленостей щодо пропускної здатності «Ягодин-Дорогуськ», — зазначив Віце-прем'єр-міністр з відновлення — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

7 травня Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури вирішило тимчасово призупинити вимогу щодо наявності дозволів для польських перевізників, які здійснюють перевезення до України з будь-якої країни Європейського Союзу.

Нагадаємо, з 12 години 4 травня представники польських перевізників розпочали страйк перед пунктом пропуску «Дорогуськ». За попередньою інформацією страйк погоджено з правоохоронними органами Польщі до 3 червня. Основною причиною проведення акції протесту є скасування рішення про відміну дозвільної системи щодо українських перевізників.

Виконано за допомогоюDisqus