Компанія Feodal збирає інформацію про постраждалих фермерів для залучення допомоги
Компанія Feodal разом з міжнародними партнерами запустила проєкт «Голос фермера».
Ціль проєкту — почути і дослідити реальні проблеми, з якими зіштовхнулись фермери для того, щоб надати ту допомогу, яка дійсно є зараз необхідною і передати ці дані партнерам, що опікуватимуться допомогою.
«Сьогодні ми багато говоримо про допомогу українському фермеру, який постраждав від війни України і росії. Проте минуло вже два роки війни і розуміння того, що дійсно відбувається у фермера і на його полях — розмито. Чи фермер повернувся до обробітку на обстежених полях, чи він досі чекає допомоги, чи продовжує працювати попри замінування, або чекає на розмінування а його бізнес паралізований?», — зазначають ініціатори проєкту.
Окрім проблем з замінованими територіями є багато інших: труднощі зі збутом продукції, втрачені люди, техніка склади і багато подібних проблем, значення яких чітко не окреслене для благодійних організацій і тих, хто хоче долучитись до благодійної допомоги.
Тому, щоб зробити цю допомогу доцільною і якісною, компанія разом з міжнародними партнерами створила опитування для фермерів в зоні деокупованих територій.
Кожен може пройти коротке опитування за посиланням.
На кожні 100 респондентів що пройдуть опитування компанія буде рандомно обирати фермера, щоб подарувати 10 000 грн.
Для участі потрібно бути фермером, який має землі на деокупованих територіях або знаходиться близько до бойових дій та постраждав від них.
Обирати будуть між тими, хто відповідає вищезазначеним вимогам та пройде опитування до кінця.
Переможець буде визначений рандомно за допомогою рандомайзера. Буде обиратись число від 1 до 100. Номер респондента присвоюється в порядку черги проходження опитування.
Результат буде оголошений на сторінці компанії у Facebook, а також менеджер зателефонує до переможця, щоб повідомити про виграш і скерувати щодо подальших дій.
«Ми ведемо діалоги з благодійними організаціями, які переймаються питаннями допомоги фермерам, проте їм потрібна інформація про проблеми, які потрібно вирішити і яку допомогу надати. Тому через цей проєкт ми пропонуємо фермеру розказати про свої проблеми в короткому опитуванні, де він має можливість також написати довільно те, що вважає за потрібне, і тим самим бути голосом за себе і за сотні інших фермерів які потребують допомоги», — коментує Андрій Дем’янович, засновник компанії Feodal.
Для компанії Feodal, це вже не перший благодійний проєкт. З початку війни в компанії запустили проєкт military.feodal.online, де збирали заявки про заміновані поля від фермера і передавали ці дані в міжнародну демайнінгову платформу — IMSMA. Оператори протимінної діяльності під керівництвом ЦПМД мали доступ до поданих даних. За допомогою проєкту по розмінуванню фермер має можливість заявити про себе шляхом передачі даних на платформу, де працюють сапери.
Також компанія є співзасновником благодійного проєкту Farmerhood — платформа, де американський фермер може задонатити українському.
Читайте також: FARMERHOOD: Як український і американський бізнеси об’єдналися, щоб допомагати фермерам з деокупованих територій
Софія Ярошенко, Latifundist.com, 2024 р.