Євген Осипов

Генеральний директор «Кернел»
16950

Освіта

  • 1998 р. — Інститут економіки та менеджменту. Спеціальність — «Фінанси та економіка», магістр.
  • 2016 р., 2017 р. — закінчив програми Гарвардської школи бізнесу «Стратегія: побудова та підтримка конкурентних переваг», «Провідні зміни та організаційне оновлення».

Кар'єра

  • Після навчання почав займатися приватним бізнесом — торгівля, експорт до Росії.
  • Кінець 90-х рр. — розпочав роботу у компанії Milkiland («Мілкіленд-Україна»). Відновлював роботу молокозаводу в м. Кам'янець-Подільський.
  • 2001 р. — очолив службу заготівлі молока Milkiland. Займався відновленням молокозаводів, налагоджував логістику.
  • До 2013 р. — обіймав посаду генерального директора агрохолдингу «ІМК».
  • 2013-2017 рр. — обіймав посаду директора агробізнесу компанії «Кернел»
  • 2017 р. — призначений на посаду генерального директора компанії «Кернел». Відповідає за управління операційною діяльністю компанії та виконання стратегії «Кернел».
  • Генеральний партнер інноваційних та технологічних проектів в агросфері Agro Challenge.

Читайте також: Кодекс чести украинского агрария. Евгений Осипов

Цитаты

«Бізнес — це насамперед прибутковість. Будь-який процес потрібно покласти в цифри та відчути. І якщо ти не відчуваєш цифру, ти ніколи не зможеш наблизитися до максимальної прибутковості, а отже, і ефективності» (Latifundist.com, квітень, 2014 р.).

«Ти можеш знати у своїй галузі абсолютно все та вміти це застосовувати на ділі. Але якщо не вмієш будувати комунікації з колективом, то ти не можеш вважатися професіоналом» (Latifundist.com, квітень, 2014 р.).

«У нашому бізнесі [аграрному] конкурентне середовище — це не поле бою, а паралельні процеси. Ми не конкуруємо за ресурси, ми конкуруємо лише за кінцевий результат. Тобто, за собівартість, яку ми отримали». (Latifundist.com, квітень, 2014 р.)

Що кажуть/пишуть про Євгена Осипова

«Євген Осипов пішов без конфліктів — він давно керував «ІМК» і хотів спробувати себе в роботі більшого масштабу, яку може забезпечити Kernel. Компанія після нього залишилася в хорошому стані — вона мобільна та ефективна», — розповів в інтерв'ю Алекс Ліссітса, який замінив його на посаді в «ІМК».

Партнер консалтингової компанії Talent Advisors Роман Бондар: «Те, що Осипов пішов з посади [з ІМК] — серйозна втрата для компанії, яка активно розвивається».

Статки

Читайте також: Названы зарплаты топ-менеджеров в АПК

Стиль життя

Сім'я: одружений, є дитина.

Хобі: спорт (відвідує спортзал. Тренується практично щоденно).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 3 лютого 2022