CNH Industrial

Виробництво техніки
3558

CNH Industrial — це міжнародна компанія, яка займається виробництвом обладнання та наданням послуг, задовольняє потреби клієнтів у сфері роздрібного фінансування та лізингу.

Компанія зосереджується на постійному стратегічному розвитку, науково-дослідній діяльності та інвестиціях, які забезпечують успіх її основних брендів:

  • Case IH, New Holland, які постачають сільгоспвиробникам повну лінійку самохідної та причіпної техніки і цифрові технології;
  • Case і New Holland Construction пропонують повний асортимент будівельної техніки;
  • Raven — лідер в сегменті систем точного землеробства і розробки автономних систем.

CNH Industrial забезпечує фінансовими продуктами та послугами клієнтів через різні дочірні компанії, спільні підприємства та програми вендорів по всій Північній Америці, Європі, країнах Магрибу, Близького Сходу, Африки, Австралії та Бразилії. Працюють понад 40 тис. осіб на 43 заводах та у 40 науково-дослідних центрах у 180 країнах світу.

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Профіль бізнесу CNH Industrial

Виробництво:

  • сільськогосподарська та будівельна техніка;
  • силові агрегати та трансмісії для промислового та морського застосування;

Бренди:

  • Case IH, STEYR, Case, New Holland, New Holland Construction, Raven, Flexi-Coil, Miller, Kongskilde, Eurocomach.

Читатайте також: CNH Industrial объявил о сотрудничестве с компанией Climate Corporation

Нагороди

2015 р. — CNH Industrial була визнана однією з найкращих у світі компаній, що борються зі зміною клімату, та була зазначена у списку CDP «A».

2015 р. — компанія CNH Industrial була удостоєна нагороди 2015 року Automotive Supply Chain за досягнення в галузі логістики.

2017 р. — CNH Industrial отримує золоту нагороду I Make America від AEM вже шостий рік поспіль.

2018 р. — CNH Industrial вже 8-й рік поспіль є лідером у галузі машинобудування та електрообладнання в європейському індексі Dow Jones Sustainability (DJSI) у світі та Європі. Оцінка 2018 призвела до балу 88/100.

2018 р. — нагорода за значний внесок у стійкість сільського господарства, спрямований на скорочення відходів. Приз був присуджений Fondazione UniVerde спільно з Coldiretti Lombardia та Microsoft.

2019 р. — CNH Industrial увійшла до десятки найбільш інноваційних компаній Бразилії, згідно з рейтингом «Valor Inovação Brasil-2019». Це другий рік поспіль, коли CNH Industrial визнано найбільш інноваційною в секторі машинобудування. Рейтинг розроблений бразильською національною фінансовою газетою Valor Econômico у партнерстві зі стратегічним консультантом Strategy & Network PwC.

2020 р. — CNH Industrial десятий рік поспіль є лідером у групі машинобудування та електрообладнання за індексами сталого розвитку Доу-Джонса (DJSI), у Європі та світі. Індекси DJSI Europe і DJSI World є одними з найпрестижніших індексів акцій, орієнтованих на стійкий розвиток. Включення до цих індексів можливе виключно для компаній, які вважаються взірцевими з точки зору їх управління та економічних, екологічних і соціальних показників.

2020 р. — CNH Industrial отримала дві нагороди Manufacturing Leadership Awards 2020 за видатні досягнення в таких категоріях: Спільні інновації та Операційна досконалість. Нагороди, які вручаються на віртуальному заході Manufacturing Leadership Awards і присуджуються Національною асоціацією виробників, яка вшановує виробничі компанії та окремих лідерів, які формують майбутнє світового виробництва.

2020 р. — CNH Industrial та її бренди отримали кілька нагород Good Design 2020, які присуджуються тим продуктам і концепціям, які вважаються видатними прикладами у відповідних галузях. Нагороди були вручені Chicago Athenaeum: Музеєм архітектури та дизайну та Європейським центром архітектури, мистецтва, дизайну та міських досліджень.

2020 р. — CNH Industrial посіла перше місце на конференції ANPEI 2020, організованій Національною асоціацією досліджень і розвитку інноваційних компаній (ANPEI) у Бразилії. Ініціатива «ConectarAGRO: об’єднання полів, машин і людей» була обрана експертним журі, а нагорода вручена під час віртуальної конференції.

2021 р. — CNH Industrial увійшла до 1% найкращих компаній у щорічній оцінці стійкості EcoVadis, що дозволило їй отримати платинову медаль. Це перший випадок, коли компанія CNH Industrial посіла найвище місце у рейтингу, підтверджуючи свою відданість безперервному вдосконаленню та забезпеченню відповідального пошуку рішень у всьому ланцюжку постачання.

2021 р. — компанію CNH Industrial було визнано переможцем нагороди Manufacturing Leadership Awards за її партнерство з Університетом Турину, Ітлія, та компанією RADA, що займається розробкою ІТ-рішень, за проект реального прогнозованого технічного обслуговування. Нагороди були вручені Manufacturing Leadership Council, підрозділом Національної асоціації виробників, найбільшої виробничої асоціації в Сполучених Штатах.

2022 р. — CNH Industrial було відзначено нагородою «Excellent Product Design Winner» за продукт бренду STEYR на German Design Awards, головною нагородою німецької ради з дизайну (1953 р.). Переможці були визначені журі з 37 видатних експертів з дизайну з 10 національностей, які представляли індустрію дизайну, бізнес, академічні та наукові кола.

2023 р. — CNH Industrial за отримала нагороди Good Design 2023, машина року Farm Machine 2024 (колишня Machine of the Year) та єдину золоту медаль на виставці Agritechnica 2023 за найпродуктивніший у світі зернозбиральний комбайн New Holland CR11.

Історія розвитку CNH Industrial

1998 р. — компанія New Holland придбала компанію Bizon, завершила придбання компанії Flexi-Coil, а компанія Fiat Group придбала компанію O&K, відому на ринку будівельної техніки та гірничо-видобувного обладнання

1999 р. — була створена CNH Global в результаті злиття компаній New Holland та Case Corporation.

2005 р. — п'ять вже відомих брендів, Fiat, Fiat-Kobelco, O&K, New Holland і FiatAllis, об'єднуються під брендом New Holland Construction.

2011 р. — компанія Fiat Industrial була утворена після поділу діяльності Iveco, CNH Global N.V. та FPT Industrial від Fiat S.p.A.

2013 р. — компанія CNH Industrial була утворена після злиття Fiat Industrial та CNH Global N.V.

2014 р. — компанія уклала нову ліцензійну угоду з Sumitomo (S.H.I.) Construction Machinery і завершила придбання Miller-St. Nazianz, Inc.

2016 р. — CNH Industrial підписала ексклюзивну угоду з компанією Hyundai Heavy Industries про розробку та виробництво мініекскаваторів.

2017 р. — CNH Industrial придбала Kongskilde Agriculture.

2020 р. — 125-річчя від початку випуску першого трактора.

2022 р. — CNH Industrial придбала компанію Raven — лідера в сегменті систем точного землеробства і розробки автономних систем.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Вайн Скотт
Генеральний директор

Команда

Мазаний Микола Вікторович
Генеральний директор «Сі-Ен-Ейч Індастріал Україна»
Чорнонос Микола
Керівник відділу точного землеробства та телеметрії в Україні, Молдові, Скандинавії та Прибалтиці Україна

Контакти