CNH Industrial

Виробництво техніки
2548

CNH Industrial — міжнародна фінансова організація, яка розробляє, виробляє та продає сільськогосподарське та будівельне обладнання, задовольняє потреби клієнтів у сфері роздрібного фінансування та лізингу.

CNH Industrial забезпечує фінансовими продуктами та послугами клієнтів через різні дочірні компанії, спільні підприємства та програми вендорів по всій Північній Америці, Європі, країнах Магрибу, Близького Сходу, Африки, Австралії та Бразилії. Працюють понад 63 тис. осіб на 66 підприємствах та у 53 науково-дослідних центрах у 180 країнах світу.

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Профіль бізнесу CNH Industrial

Виробництво:

  • Сільськогосподарське та будівельне обладнання.
  • Вантажні автомобілі, автобуси та спеціальні транспортні засоби.
  • Силові агрегати для промислового та морського застосування.

Бренди:

Читати по темі: CNH Industrial объявил о сотрудничестве с компанией Climate Corporation

Нагороди

2015 р. — CNH Industrial була визнана однією з найкращих у світі компаній, що борються зі зміною клімату, та була зазначена у списку CDP «A».

2015 р. — компанія CNH Industrial була удостоєна нагороди 2015 року Automotive Supply Chain за досягнення в галузі логістики.

2017 р. — CNH Industrial отримує золоту нагороду I Make America від AEM вже шостий рік поспіль.

2018 р. — CNH Industrial вже 8-й рік поспіль є лідером у галузі машинобудування та електрообладнання в європейському індексі Dow Jones Sustainability (DJSI) у світі та Європі. Оцінка 2018 призвела до балу 88/100.

2018 р. — нагорода, а значний внесок у стійкість сільського господарства, спрямований на скорочення відходів. Приз був присуджений Fondazione UniVerde спільно з Coldiretti Lombardia та Microsoft.

Історія розвитку CNH Industrial

1999 р. — була створена CNH Global в результаті злиття компаній New Holland та Case Corporation.

2011 р. — компанія Fiat Industrial була утворена після поділу діяльності Iveco, CNH Global N.V. та FPT Industrial від Fiat S.p.A.

2013 р. — компанія CNH Industrial була утворена після злиття Fiat Industrial та CNH Global N.V.

2014 — компанія уклала нову ліцензійну угоду з Sumitomo (S.H.I.) Construction Machinery і завершила придбання Miller-St. Nazianz, Inc.

2016 — CNH Industrial придбала Kongskilde Agricole і вступила в ексклюзивний альянс мініекскаваторів з Hyundai Heavy Industries.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Вайн Скотт
Генеральний директор
Вилле Мансиккамек
Вице-президент Case IH Europe в

Команда

Чорнонос Микола
Керівник відділу точного землеробства та телеметрії в Україні, Молдові, Скандинавії та Прибалтиці Україна