Agricom Group

Виробництво та дистрибуція продуктів харчування із зернових культур
15843

Agricom Group — національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі та об'єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства.

Земельний банк — 28 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Чернігівська, Луганська, Житомирська області.

Виробнича потужність заводу з виготовлення пластівців із зернових культур — 1 млн кг/місяць.

Продукція компанії реалізується під ТМ «Добродія», San Grano.

Виконавчий директор — Петро Мельник.

Власники компанії — Анатолій Шкріблякшвейцарська компанія Interelec SA, Петро Мельник.

Профіль Facebook

Профіль бізнесу Agricom Group

Ключовими бізнес-напрямками діяльності компанії є: рослинництво, зберігання зернових та олійних культур, виробництво та торгівля продуктами харчування під торговими марками «Добродія», San Grano. Також велику увагу Група приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток сучасних digital-проектів.

Сьогодні Agricom Group об'єднує три земельні кластери у Житомирській, Чернігівській та Луганській областях із загальним земельним фондом 28 тис. га. На території Білокуракинського та Чернігівського кластерів працюють два елеваторні комплекси потужністю 63 тис. т.

Читати по темі: Рисуй слона: как «родили» завод Agricom Group

Виробництво зернових та олійних культур

Землі групи поділяються на три кластери:

  • Білокуракінський;
  • Житомирський;
  • Чернігівський.

На землях, що обробляє група, вирощуються традиційні для регіонів культури: пшениця, овес, соняшник, кукурудза. Велику увагу компанія приділяє eco-friendly технологіям, які впроваджує на землях, що обробляє. На землях, що оброблюються, впроваджено диференційний посів та диференційне внесення добрив.

Елеватори

Читати по темі: Элеваторы Agricom Group

Елеваторний напрямок в Agricom Group представлений двома елеваторними комплексами на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів.

Сумарна потужність зберігання становить 63 тис. т, у тому числі:

Зернотрейдинг

Відділ зернотрейдингу займається реалізацією переважно зернових та олійних культур, вирощених на полях підприємств групи. Основне місце тут займають пшениця, овес, кукурудза, соняшник. Загалом 100% сировини, яку реалізує відділ зернотрейдингу, виробляється підприємствами групи.

Вся сировина проходить контроль якості в сучасних лабораторіях і зберігається в зерносховищах групи. Географія реалізації не обмежується територією України — сировина експортується і до країн ближнього зарубіжжя.

Переробка

Читати по темі: АгроЭкспедиция Переработка 2018. Завод по производству хлопьев Agricom Group

Компанія виробляє пластівці із зернових культур і продукти на їх основі.

Потужності заводу дозволяють переробляти не тільки свою сировину, а й давальницьку.

Продаж продовольчих товарів

Читаті по темі: Большая двадцатка 2018. Главные открытия/объекты года в сфере АПК

Торговий дім «Добродія Фудз» — напрямок Agricom Group, основною сферою діяльності якого є продаж бакалійної групи товарів під ТМ «Добродія», San Grano, WOWСЯНКА (преміальний бренд).

Асортимент продукції — вівсяні та мультизлакові пластівці, крупи, готові порційні страви, суперфуди та інше.

Продукція Agricom Group експортується до 39 країн світу (ЄС, США, Бразилію, Китай, Азію, Африку, ОАЕ, Індію та ін.).

Фінанси

Читати по темі Agricom Group официально открыла завод по производству хлопьев стоимостью $10,5 млн

Вартість заводу з виробництва пластівців ТМ «Добродія» склала близько $11 млн, з них 40% інвестовано власних коштів, 60% — залучено у вигляді кредитів.

Agricom Group у рейтингах

Agricom Group входить до 5 найінноваційних агрохолдингів України (рейтинг AgroHub). Багато років компанія є номінантом рейтингу «Аграрна еліта України» (власна торгова марка, потужний розвиток, вертикальна інтеграція, власна переробка, розвиток інфраструктури та інші номінації).

Читати по темі: Инновации в управлении Agricom Group

2018 р. — десяте місце у рейтингу найкращих роботодавців в агросекторі за 2018 р.

Історія розвитку Agricom Group

Agricom Group зареєстрована у 2013 р., хоча низка сільгосппідприємств, що входять до її складу, мають 50-річну історію.

2014 р. — компанія купила агрофірму «Закотненська» та збільшила земельний банк до 20 тис. га. Agricom Group ввела в експлуатацію модернізований елеватор ПХФ Мі-Агро потужністю 40 тис. т.

2015 р. — придбано Чернігівській кластер (9,5 тис. га). 13 жовтня Agricom Group завершив реконструкцію першої лінії елеваторного комплексу потужністю зберігання 22 тис. т у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району.

2016 р. — за рахунок земель на кордоні Рівненської та Житомирської областей земельний банк групи розширився до 35 тис. га. Початок будівництва потужного комплексу з виготовлення пластівців із зернових культур у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області. У Чернігівському кластері компанії вперше було посіяно озимий ріпак на площі 2 тис. га. 

2017 р. — Agricom Group встановила системи зрошення на площі 300 га в полях Білокуракинського кластеру, що на півночі Луганської області. У квітні Agricom Group розпочала випуск круп під ТМ «Добродія» та пластівців Super Hercules.

Травень 2018 р. — у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської обл. запрацював найпотужніший у Європі повністю автоматизований виробничий комплекс із виготовлення пластівців із зернових культур та продуктів на їх основі. Загальний обсяг інвестицій у завод, який виробляє 12 тис. т пластівців на рік, становить $11 млн.

2019 р. — збільшення поливних площ до 460 га. Був придбаний мобільний насіннєвий завод «Фадєєво».

2020 р. — завод вийшов на 100% завантаженість потужностей. Успішно впроваджено новітні технології з точного землеробства (диференційований посів, диференційоване внесення добрив та ін.). Досягнуті рекорди по врожайності на кожному кластері.

2021 р. — швейцарська компанія Interelec SA придбала понад 25% Agricom Group. Заплановано початок будівництва другої черги переробного заводу з виробництва каш, вівсяних пластівців та сухих сніданків у смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області. Старт будівництва сушарки та очисного комплексу в Житомирському кластері. Погоджена стратегія розвитку групи на 5 років із урахуванням інвестування близько $20 млн.

Додаткова інформація

За даними ЗМІ, у 2015 р. «ПриватБанк», що належить групі «Приват», та «Добродія Трейд» уклали угоду про надання овердрафтового кредиту в сумі близько 1,8 млн грн. Під ТМ «Добродія» випускається близько 30 продукції (зокрема й пластівці, крупи, суміші злакових культур, гранола). Продукція ТМ «Добродія» представлена ​​у всіх регіонах України та найбільших торгових мережах національних рітейлерів.

Офіційно позичальник «Добродія Трейд» входить до групи компаній Agricom Group. 

Продукція зернопереробних підприємств компанії «Луганськ-Нива» вироблялася під зареєстрованою у березні 2002 року торговою маркою «Добродія». І протягом 12 років ТМ «Добродія» успішно завойовує українські торговельні мережі.

Хоча керівництво компанії, в особі Зінаїди Наден активно співпрацювало з луганськими сепаратистами, ТМ «Добродія» не втратила свої позиції на всеукраїнському ринку.

У 2014 р. торгова марка «Добродія» перереєструється у Київській області. Тепер поширенням круп, вівсяних пластівців та борошна ТМ «Добродія» займається компанія Agricom Group. Продукція марки представлена ​​по всій країні найпопулярніших торгових мереж.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Чурсин Алексей
Директор по безопасности
Шкрібляк Анатолій Васильович
Бізнесмен, екснародний депутат Верховної Ради України V скликання, власник
Красовская Ирина Юрьевна
Главный технолог производственного комплекса ТМ «Добродия» компании
Брославцева Ирина Владимировна
Директор торгового дома «Добродия Фудз», руководитель Avena HEAD компании