У Мелітополі знайшли повішеним співзасновника Олком Євгенія Куценка

У Мелітополі 8 жовтня знайшли повішеним засновника і керівника МЖК «Південний», власника ТМ «Молочна ріка» Євгена Куценка, який також був одним зі співзасновників компанії «Олком».

Про це повідомляє видання «РІА-Мелітополь».

Прессекретар поліції Запорізької області Олена Лебединська в коментарі fakty.ua підтвердила факт самогубства.

Як пише НВ, активи сім'ї Куценко оцінювалися в різні роки від $39 до $151 млн. У 2013 році подружжя розпочало шлюборозлучний процес і розділ майна. Пізніше компанія «Олком» припинила свою діяльність, всі його працівники та активи були переоформлені на МЖК «Південний», створений в грудні 2017 р. Євгеном Куценком.

Відзначається, що останнім часом у бізнесмена виникли проблеми з бізнесом і молокозавод виявився на межі закриття.

Згідно з даними Реєстру судових рішень, за результатами перевірки МЖК «Південний» директор підприємства скоїв правопорушення в частині ведення бухгалтерського обліку, а саме заниження доходу від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку на загальну суму 5,4 млн грн. Крім того, занижені задекларовані показники звіту про фінансові результати на суму 2,57 млн ​​грн за приводу не відображення в доході суми кредиторської заборгованості. Суд визнав директора МЖК «Південний» винним у скоєнні адміністративного правопорушення і наклав штраф.

Редакція Latifundist.com висловлює співчуття рідним і близьким Євгена Куценка.

Виконано за допомогоюDisqus