АГРОТРЕЙД буде експортувати органічну продукцію в Канаду і США

Органічна продукція групи «АГРОТРЕЙД» успішно пройшла сертифікацію за американським стандартом USDA NOP.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Вказується, що завдяки отриманню цього сертифікату група «АГРОТРЕЙД» відтепер може експортувати свою органічну продукцію в США та Канаду. Це підтверджує, що зерно та насіння компанії відповідає стандартам Національної органічної програми міністерства сільського господарства США: не обробляється хімічними добривами, ЗЗР або інсектицидами, які дозволені при класичному вирощуванні, а під час виробництва продукції використовуються лише екологічні технології.

«Ми розпочали процес отримання сертифікату ще до початку карантину, проте через локдаун до нас не змогли приїхати аудитори. Це вдалося зробити влітку, коли в Україні був послаблений карантин. Отриманий сертифікат відкриває групі «АГРОТРЕЙД» новий ринок, куди компанія раніше не експортувала «органіку», — розповідає директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності групи «АГРОТРЕЙД» Андрій Бут.

Повідомляється, що близько п’яти років основними покупцями органічної продукції агрохолдингу є країни Європейського союзу. У жовтні компанія експортувала пшеницю та горох. Також цього року група «АГРОТРЕЙД» вирощувала органічні гірчицю, кукурудзу, соняшник і гречку.

Нагадаємо, що агрохолдинг «Астарта-Київ» за III квартали 2021 р. знизив реалізацію соняшнику на 61% до 19,97 тис. т (за III квартали 2020 р. — 51,15 тис. т).

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus