Окупація, заміновані поля та дороги, снаряди, збої в поставках: АГРОТРЕЙД завершив посівну

Посівна кампанія на полях групи «‎АГРОТРЕЙД»
Посівна кампанія на полях групи «‎АГРОТРЕЙД»
Джерело фото: АГРОТРЕЙД

Роботи на полях чотирьох областей України, де працює група «‎АГРОТРЕЙД», — Сумській, Чернігівській, Полтавській та Харківській, — завершено. У цих регіонах проходили або досі тривають бойові дії, тож без перебільшення можна сказати, що співробітники компанії стали учасниками найнапруженішої боротьби за врожай в історії незалежної України.

Про це повідомляє пресслужба «‎АГРОТРЕЙД»

Зазначається, що протягом 95 днів повномасштабної війни плани компанії постійно змінювалися. Управління здійснювалось оперативно, відповідно до доступу до полів, можливостей співробітників, постачальників та підрядників виконувати свої зобов’язання.

«‎Не було жодного стандартного рішення, яке можна було б застосувати зараз. Доводилось працювати з людьми дуже тісно, допомагати знайти рішення, коли немає однозначних відповідей і немає можливості гарантувати безпеку. Ми оперативно знаходили та запроваджували нові методики, щоб не наражати людей на небезпеку. Адже з першого дня головними нашими завданнями було зберегти життя людей та провести посівну на максимальній території, з чим ми успішно впорались», — розповідає директорка з операційної діяльності група «‎АГРОТРЕЙД» Олена Ворона

Відзначається, що труднощі, з якими зіштовхнулася група «‎АГРОТРЕЙД», не схожі ні на що, з чим доводилось працювати раніше: частина території в окупації, заміновані поля та дороги, снаряди, збої в поставках через бойові дії, а також ймовірність обстрілів, які можуть відбутися в будь-який момент. Проте завдяки злагодженій та місцями героїчній роботі співробітників компанії, всі ці труднощі були подолані.  

 

Загалом структура посіву групи АГРОТРЕЙД цього року складається з:

  • озимої пшениці — 19,3 тисячі гектарів;
  • кукурудзи — 15,6 тисячі гектарів;
  • соняшнику — 11,7 тисячі гектарів;
  • ріпаку — 7,6 тисячі гектарів;
  • сої — 3,1 тисячі гектарів;
  • ярої пшениці — 1,4 тисячі гектарів;
  • гірчиці — 747 гектарів.

Нагадаємо, що генеральний директор ‎АГРОТРЕЙД повернувся з-за кордону, щоб допомогти підсилити оборону Харкова.

 
Виконано за допомогоюDisqus