Вітчизняні системи зрошення не поступаються європейським — Лещенко

Вітчизняні компанії розробляють комплексні технологічні рішення систем зрошення для сільського господарства, що складають вагому конкуренцію іноземним гравцям.

Про це розповів міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко у рамках офіційного візиту до Одеської обл.

Основною метою поїздки стало відвідування вітчизняних агропідприємств, які експлуатують сучасні українські системи поливу: широкозахоплювальні дощувальні машини Variant Irrigation та крапельне зрошення «Іригатор Україна».

Під час візиту міністр відвідав кілька полів підприємств «Агро-Олімп 2019» (компанія «Ерідон») та «Одесарибгосп».

Міністру продемонстрували поля зі складним рельєфом підприємства «Агро-Олімп 2019», де встановлені дощувальні машини з високою продуктивністю, сезонне навантаження яких складає 140-200 га/1 ШДМ. У конструктиві цих машин використовувалася 10-дюймова труба для секцій, а також встановлені системи віддаленого доступу, що дозволяє замовнику контролювати роботу обладнання 24/7, навіть не перебуваючи у полі.

Крім цього, у полі господарства «Одесарибгосп» було продемонстровано кругову перетяжну дощувальну машину завдовжки 600 м, яка за сезон може експлуатуватися одразу на кількох полях та крапельне автоматизоване зрошення.

«Приємно бачити, як вітчизняні компанії розробляють технологічні комплексні рішення систем зрошення для сільського господарства, які становлять вагому конкуренцію іноземним гравцям. Вони виробляють продукцію європейської якості, забезпечуючи потреби українського ринку та навіть постачають продукцію до країн СНД та Європи. Завдяки відкритим можливостям розвитку та підтримці держави вітчизняний виробник сьогодні створює потужну лінійку виробництва, нарощуючи її семимильними темпами», — зазначив Роман Лещенко.

Окрім міністра Мінагропроду, у поїздці також брали участь заступник голови Одеської облдержадміністрації Олег Муратов та директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської облдержадміністрації Алла Стоянова.

Нагадаємо, що меліоративний штаб при Мінагропроді розглядає варіант зміни класу напруги електроенергії для аграріїв, як стимул для розвитку зрошення сільськогосподарських земель в Україні.

Виконано за допомогоюDisqus