Родріго Сантос стане наступним президентом підрозділу Bayer Crop Science

Слева направо: главный операционный директор подразделения Crop Science компании Bayer Родриго Сантос и Лиам Кондон президент подразделения Bayer Crop Science
Слева направо: главный операционный директор подразделения Crop Science компании Bayer Родриго Сантос и Лиам Кондон президент подразделения Bayer Crop Science
Джерело фото: Пресс-служба Bayer

Наглядова рада компанії Bayer призначив Родріго Сантоса членом Правління компанії та президентом підрозділу Crop Science з 1 січня 2022 р.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що Родріго Сантос змінить на цій посаді Ліама Кондона, який повідомив наглядову раду, що у зв'язку з можливістю кар'єрного зростання за межами Bayer він хоче перенести дату закінчення свого контракту з компанією з 31 грудня 2023 р. на 31 грудня 2021 р.

В даний час Родріго Сантос є головним операційним директором підрозділу Crop Science компанії Bayer та відповідає за глобальні комерційні операції сільськогосподарського бізнесу компанії.

«Ми дуже раді, що Родріго Сантос очолить наш підрозділ Crop Science, внісши в цю роль більш ніж 25-річний досвід роботи у сільському господарстві. Родріго Сантос — лідер, орієнтований на клієнта, з сильною здатністю до виконання та інновацій», — прокоментував голова Наглядової ради Bayer Норберт Вінкельйоханн.

Він наголосив, що підрозділ Crop Science має всі можливості для того, щоб встановити галузеві стандарти в галузі інновацій та сталого розвитку. Найближчими роками Bayer зосередиться на розвитку цього фундаменту, щоб повністю реалізувати значний потенціал для створення доданої вартості.

Довідка: Родріго Сантос обіймає посаду головного операційного директора підрозділу Crop Science компанії Bayer з червня 2021 р. Після придбання компанії Monsanto у 2018 р. він очолив підрозділ Crop Science у Латинській Америці. Родріго Сантос пропрацював у компанії 23 роки на посадах у галузі продажу, маркетингу, стратегії та розвитку бізнесу в Бразилії, США та Східній Європі. Він отримав ступінь бакалавра наук у галузі сільськогосподарської інженерії у Вищій сільськогосподарській школі Луїса де Кейроза — ESALQ/USP та ступінь магістра ділового адміністрування у FGV/Ohio University.

Нагадаємо, що компанія Bayer призначила нового керівника Аграрного підрозділу в Україні. Виконавчий директор насіннєвого бізнесу в Бразилії Лаерсіо Бортоліні з 1 жовтня 2021 р. очолить Аграрний підрозділ Bayer в Україні.

Виконано за допомогоюDisqus