Монсанто

ЗЗР, насіння сільськогосподарських культур
14202

Monsanto — багатогалузева транснаціональна компанія, що спеціалізується на виробництві та продажу насіння сільгоспкультур та ЗЗР.

Продукція: насіння сільськогосподарських та овочевих культур, біотехнологічні ознаки рослин, засоби захисту рослин.

У 1991 р. Monsanto однією з перших міжнародних компаній підписала контракт на постачання ЗЗР в Україну, а в 1992 р. було відкрито Київський офіс компанії.

7 червня компанія Bayer завершила придбання Monsanto.

Monsanto на Facebook

Профіль бізнесу «Монсанто Україна»

Компанія виробляє в Україні та імпортує в Україну насіння кукурудзи, ріпаку та овочів лише традиційної селекції.

Насіння кукурудзи та ріпаку Monsanto представлено в Україні брендом DEKALB, насіння овочів — брендами «Семініс» та «Де Ройтер», засоби захисту рослин — «Раундап», «Харнес», «Монітор», «Гвардіан Тетра» та «Актимум».

У лютому 2018 р. «Монсанто Україна» підбила підсумки четвертого щорічного конкурсу на найвищу врожайність гібридів кукурудзи DEKALB з насіння, вирощеного в Україні. Найбільших результатів за стандартної вологості в 14% досягли аграрії господарства «Здолбунівське» (Рівненська обл.) — 12,5 т/га з гібридом ДКС 3705.

Продукція BioAg включає:

  • Оптимайз та Оптимайз 400 — біостимулятори та багатофункціональні інокулянти для обробки насіння бобових.
  • Оптимайз Пульс — інокулянт для обробки насіння гороху з унікальною технологією ЛХО Промоутер.
  • Торк СТ — інокулянт для насіння кукурудзи з технологією ЛХВ, що допомагає розкрити потенціал культури шляхом збільшення доступності поживних речовин.
  • ТагТім ЛХО — багатофункціональний інокулянт для сої, який поєднує в собі три технології: ЛХО, Penicillium bilaii та елітний інокулянт ризобії.

Корпоративна соціальна відповідальність

«Монсанто Україна» виділить 400 тис. грн на соцпроекти у сільській місцевості.

На підтримку двох соціальних проектів, які перемогли у конкурсі, буде виділено близько 400 тис. грн. Ці проекти, спрямовані на встановлення енергоефективного вуличного освітлення у селі та удосконалення умінь та навичок сільських сімейних лікарів, будуть здійснені у Волинській, Дніпропетровській, Луганській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Херсонській областях.

Monsanto у рейтингах

2016 р. — злиття Bayer&Monsanto увійшло до ТОП-5 угод зі злиття 2016 року.

2014 р. — 38 місце у рейтингу 100 найбільш соціально відповідальних компаній.

Історія розвитку «Монсанто Україна»

1991 р. — Monsanto підписала контракт на постачання ЗЗР в Україну;

1992 р. — відкрито Київський офіс компанії;

вересень 2017 р. — компанія представила нові продукти та рішення для аграріїв — гібриди бренду DEKALB та протруйники;

лютий 2018 р. — у с. Чуйки Житомирської області закінчилося будівництво нового насіннєвого заводу. Площа комплексу становить 7118,1 м², а вартість основних фондів, прийнятих в експлуатацію, — 644,35 млн грн;

березень 2018 р. — призначили нового директора з виробництва насіння в Україні — Ремі Дей-То;

квітень 2018 р. — «Монсанто Україна» подала позов на «Імперію-Агро» на 20 млн грн.

Угода Bayer та Monsanto

Читайте також : Как проходила сделка Bayer & Monsanto?

19 травня 2016 р. Bayer висунув першу пропозицію щодо купівлі корпорації Monsanto у розмірі $122 за акцію, що в загальній сумі становило $62,2 млрд.

На 14 липня 2016 р. загальна пропонована сума становила вже близько $63,5 млрд. Крім того, Bayer готовий виплатити Monsanto неустойку у розмірі $1,5 млрд у тому випадку, якщо вказана угода не буде схвалена антимонопольними регуляторами. Керівництво Monsanto вкотре відкинуло пропозицію німецької компанії.

5 вересня 2016 р. компанія Bayer оголосила про подальші переговори з корпорацією Monsanto та збільшила свою пропозицію до $127,5 за акцію. Загальна сума на той момент становила $65 млрд. За тиждень сума купівлі знову зросла, і в результаті становила $66 млрд.

14 вересня 2016 р. Bayer та Monsanto підписали остаточну угоду про злиття, згідно з якою німецька корпорація придбає американську за $128 за акцію. Загальна сума операції становить $66 млрд.

Читайте також :  Сделка Bayer&Monsanto: риски и перспективы «сделки века»

У вересні 2016 р. Bayer обговорила з великими банками виділення бридж-кредиту $57 млрд на фінансування угоди з купівлі Monsanto.

Жовтень 2016 р. — Bayer оголосила про завершення процесу продажу споживчого сегменту бізнес-групи Environmental Science, яка входить до складу підрозділу Crop Science, компанії SBM.

Листопад 2016 р. — Bayer повідомила про розміщення облігацій на суму €4 млрд, які будуть спрямовані на виконання вимог достатності капіталу у зв'язку із планованим придбанням Monsanto. Крім того, компанія вирішила продати частину бізнесу на ринку бавовни та насіння каноли, щоб відповідати вимогам антимонопольного законодавства.

Грудень 2016 р. — акціонери компанії Monsanto схвалили злиття з Bayer на спеціальних зборах акціонерів. Попередні підсумки голосування показали, що близько 99% усіх голосів віддали за злиття з Bayer.

Жовтень 2017 р. — у зв'язку із запланованим придбанням компанії Monsanto, компанія Bayer підписала угоду про продаж компанії BASF окремих напрямків бізнесу підрозділу Crop Science за €5,9 млрд.

При цьому BASF та Bayer підписали угоду на придбання додаткових активів та частини бізнесу у травні 2018 р.

Угоду Bayer & Monsanto схвалили:

У травні топ-менеджери Monsanto заявили про звільнення після завершення угоди зі злиття з Bayer. Так, про звільнення заявили генеральний директор американської Monsanto Х'ю Грант, головний фінансовий директор П'єр Курдуро, головний технічний директор Роберт Фралей, головний спеціаліст зі стратегії Керрі Преете та ін.

7 травня 2018 р. Bayer успішно завершила придбання Monsanto. Акції американської компанії більше не продаватимуться на Нью-Йоркській фондовій біржі, оскільки відтепер Bayer є єдиним власником компанії Monsanto. Акціонери компанії Monsanto отримають 128 доларів за одну акцію.

Відповідно до вимог умовного схвалення Міністерства юстиції США, інтеграція Monsanto у структуру компанії Bayer відбудеться після завершення процесу передачі активів компанії BASF у рамках реалізації окремих бізнес-напрямків. Очікується, що сам процес інтеграції розпочнеться приблизно за 2 місяці.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Сафариан Лиза
Руководитель североамериканского региона компании
Свонсон Джеймс
Директор по информационным технологиям компании
Мадразо Хесус
Ответственный за глобальные поставки и коммерческие операции компании
Райтер Роберт
Руководитель отдела технологий, интеграции и планирования компании

Контакти