Підрозділ МХП увійшов до ТОП-10 найбільших бізнес-груп Словенії

Птахофабрика Perutnina Ptuj, яка входить до структури агроіндустріального холдингу МХП Юрія Косюка, стала шостою серед 101 найбільших бізнес-груп у Словенії за версією ділового видання Словенії Finance.

Про це повідомляє пресслужба МХП.

Зазначається, що рейтинг був складений на основі консолідованої звітності компаній Словенії у 2020 році. Він враховує  дані рейтингового агентства Dun&Bradstreet.  Perutnina Ptuj увійшла в десятку найбільших компаній завдяки 3% зростання продажів і 16,3% рентабельності за показником EBIT.

«Perutnina Ptuj є провідним виробником курятини і м'ясопереробки на Балканах, має виробничі активи в чотирьох балканських країнах: Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині. Володіє дистриб'юторськими компаніями в Австрії, Македонії та Румунії і поставляє продукцію в 15 країн Європи», — підкреслили в компанії.

Згідно із повідомленням, Perutnina Ptuj є вертикально інтегрованою компанією на всіх етапах виробництва курятини — від виробництва кормів, інкубаційних яєць, розведення, забою до виробництва ковбасних виробів і подальшої переробки курятини. Компанія має 110-літньою історією та відданих прихильників, а продукцію щодня споживає понад 2 млн людей. Торговельні марки: Perutnina Ptuj, POLI, Jata, Topiko, Pullus, Agronatur.

Нагадаємо, що господарський суд Львівської області визнав банкрутом компанію «Райз-цукор» та відкрив ліквідаційну процедуру.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus