Український виробник зрошувальних систем реалізував один із найбільших проектів у Молдові у 2021 р.

У жовтні 2021 р. компанія Variant Irrigation («Варіант Агро Буд») реалізувала проєкту із постачання 14 систем зрошення для великого молдавського агрохолдингу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що на підприємстві замовника було встановлено кругові дощувальні машини для зрошення полів на площі понад 1500 га.

«На даний момент це один з найбільших проектів у Молдові, реалізованих у 2021 році», — розповів керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Variant Irrigation Іраклій Імнадзе.

Згідно з повідомленням, ринок Молдови є одним із ключових для Variant Irrigation завдяки сусідству з Україною, де розташовані основні виробничі потужності компанії, а також завдяки сусідству з Румунією, де знаходиться представництво компанії у Східній Європі. Це дає додаткову можливість набути впевненої стійкості на ринку Молдови.

Читати по темі: ТОП-10 виробників зрошувального обладнання за 1 півріччя 2021 р.

Молдавський агрохолдинг, з яким працює Variant Irrigation, є однією з найбільших та передових компаній на ринку Молдови. Парк агрохолдингу налічує 42 одиниці зрошувальної техніки, включаючи 14 машин Variant Irrigation, що допомагає забезпечити врожайність таких культур як пшениця, кукурудза та соя.

«Безумовно, ми переконані, що цей результат послужить суттєвим імпульсом для подальшого стрімкого розвитку на ринку Молдови, який має величезний потенціал у зрошенні», — зазначає Іраклій Імнадзе.

Керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Variant Irrigation виділив основні фактори успіху виходу на міжнародні ринки — індивідуальний підхід до кожного клієнта та проєкту загалом.

«Цей підхід допомагає правильно розставити всі важливі пріоритети проєкту, а також донести переваги нашій компанії для його реалізації. Для клієнта такими перевагами є: вигідне поєднання високої європейської якості з лояльною ціновою політикою, гнучкі умови термінів реалізації, а також надання широкого спектру додаткових опцій та послуг», — наголосив експерт.

Читати по темі: Велика вода: ТОП агрохолдингів з найбільшим зембанком під зрошенням

Згідно з повідомленням, Variant Irrigation у 2021 р. поставив 35 зрошувальних машин до таких країн Європи як Румунія, Молдова, Болгарія та Угорщина. Але компанія не думає зупинятися на досягнутому і планує збільшити обсяг продажу наступного року на 50% за рахунок відкриття нових ринків збуту та збільшення обсягів на поточних ринках.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus