Український виробник зрошувальних систем збільшує присутність на ринку Європи

Протягом 2021 року компанія Variant Irrigation успішно збільшила свою дилерську мережу в Європі. Наразі дилери компанії представлені у Болгарії, Румунії, Угорщині, Молдові. 60% продажів на експортні ринки Variant Irrigation здійснює через дилерську мережу, решта — прямий продаж клієнтам (Хорватія, Словенія, Словаччина, Польща).

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Співпраця з дилерами дає можливість постійної присутності на ринку іншої країни. Більш того, дилер виконує зобов'язання щодо монтажу, сервісу та обслуговування зрошувальних систем. Така концепція роботи за кордоном є найефективнішою як для нас, так і для кінцевого користувача», — розповідає керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Variant Irrigation Іраклій Імнадзе.

Зазначається, що ключові критерії, які застосовує Variant Irrigation при виборі потенційних дилерів — це: позиції потенційного партнера на ринку, його охоплення країни по регіонах, кількість менеджерів та маркетингова стратегія компанії.

Читати по темі: ТОП-10 виробників зрошувального обладнання за 1 півріччя 2021 р.

Іраклій Імнадзе відзначає системне зростання інтересу зарубіжних дилерів до Variant Irrigation за останній рік. Фахівець пов'язує це насамперед із тим, що партнер отримує продукт, який є висококонкурентним на європейському ринку. Ключовими перевагами Variant Irrigation для дилерів є:

  • поєднання високої якості з лояльною ціновою політикою;
  • вигідні технічні рішення з погляду конструкції зрошувальних систем, їх ефективність та надійність;
  • наявність сертифікатів якості європейського рівня (продукція, що виробляється, має право маркування знаком CE).

«На сьогоднішній момент ми ведемо переговори з багатьма компаніями з абсолютно різних країн і я радий повідомити, що незабаром до нашої дилерської мережі приєднається ще Сербія», — прокоментував Іраклій Імнадзе.

Крім того, у 2021 році Variant Irrigation уклав успішний контракт для розширення своєї представленості за кордоном з Titan Machinery, компанією, яка стала їх ексклюзивним дилером на ринку Румунії.

«Співпраця Variant Irrigation з Titan Machinery має на увазі грандіозні плани та цілі на наступний рік. Наразі ми вже запланували 7 проектів, які будуть реалізовані до весни наступного року», — розповідає Іраклій Імнадзе.

Окрім розширення представленості на нових ринках, Variant Irrigation продовжує активно розвивати вже освоєні. Так, 2021 рік для експортного відділу компанії завершується підписанням ще одного контракту на постачання до Молдови 13 дощувальних машин для великого агрохолдингу. Контракт буде реалізовано через молдавського дилера.

«З нашим молдавським партнером, компанією Emteh Agro, у нас склалася дуже плідна та ефективна співпраця. За два роки роботи на ринок Молдови було поставлено кілька десятків дощувальних машин», — коментує фахівець.

Зазначається, що у молдавського агрохолдингу на момент укладання угоди вже функціонує 30 зрошувальних систем від європейського та американського брендів, але для постачання на 2022 рік було обрано компанію Variant Irrigation.

Читати по темі: Велика вода: ТОП агрохолдингів з найбільшим зембанком під зрошенням

«У рамках тендеру ми конкурували з європейськими та американськими виробниками, обладнання яких уже використовується клієнтом. Проте індивідуальний підхід наших дилерів, наявність таких переваг, як постійна присутність у країні реалізації, а також відповідна європейська якість нашого обладнання та його ефективність стали нашою додатковою перевагою», — розповідає Іраклій Імнадзе.

Згідно з повідомленням, 2022 рік для роботи Variant Irrigation на молдавському ринку планується не менш успішним. Мета компанії — збільшити обсяг продажів не менш ніж на 50%. Збільшення дилерської мережі є одним із ключових пріоритетів у роботі компанії у 2022 році. Уже зараз заплановано розширення представленості як мінімум у трьох додаткових країнах.

Виконано за допомогоюDisqus