Агрейн

Рослинництво, тваринництво, зберігання, логістика
55170
Вакансії компанії

«Агрейн» — агрогрупа, яка займається вирощуванням і зберіганням зернових і олійних культур, а також тваринництвом. Компанія володіє 11 сільськогосподарськими підприємствами.

Профіль Facebook

Земельний банк — 110 тис. га.

ТОП 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Житомирська, Харківська, Чернігівська, Одеська та Черкаська області.

Власник агрогрупп — компанія SAS INVESTCOMPAGNIE (Франція).

Директор «Консалт Агро» — Павло Мамін.

Читайте також: Латифундист-невидимка: повернення Агрейна

Читайте також: Сільський Ревізор проінспектував Агрейн

Профіль бізнесу «Агрейн»

Структура агрогрупи «Агрейн»:

 • елеватори: «Сервіс Грейн» (потужність одночасного зберігання — 100 тис. т.), «Елеватор Агро» (192 тис. т); «Савранський завод продовольчих товарів» (20 тис. т), «Агровит» (20 тис. т);

 • керуюча компанія — «Консалт Агро».

Читайте також: Агрейн в об'єктиві

Рослинництво

Підприємства рослинницької комплексу: «Агрікор Холдинг», «Агропрайм Холдинг», «Савранський завод продовольчих товарів», «Агростем», «Нива», «Агросет», «Агровіт», «Агрофірма «Рассвет», «Сантагро».

Основними культурами для «Агрейна» є пшениця, кукурудза, ячмінь, рапс, соняшник та соя. Структура сівозміни поділена на два клина: під озимі відведено 44%, ярі — 56%.

Читайте також: Ріпак всьому голова: польові закони Агрейна

Читайте також: «Агрейн» скоротив посівні площі під озимі культури

«Агрейн» в 2018 р отримав 4,12 т/га пшениці, 3,92 т/га ячменю, 2,59 т/га ріпаку, 2,78 т/га соняшника, 10,52 т/га кукурудзи, 2, 52 т/г сої.

Планований валовий обсяг виробництва основної продукції рослинництва на 2021 рік за агрогрупп становить 430 тис. т. Високі товарні якості зерна та насіння дозволяють господарствам Агрейна поставляти продукцію як на внутрішній, так і на зовнішні ринки.

Читайте також: АгроЕкспедитори оглянули поля Агрейн в Чернігівській області

У 2020 року в Чернігівській обл. середня врожайність соняшника склала 3,6 т/га. На окремих полях вдалося досягти врожайності 4,6 т/га, що є рекордним показником за всю історію компанії. У Харківській обл. врожайність соняшнику склала 2,8 т/га.

У «Агрейн» в 2020 р озимої пшениці та озимого ріпаку посіяли 33 тис. га. Сходи отримали на всіх площах. Також в сівозміні агрогрупп заплановано 11 тис. га соняшнику і 40 тис. га кукурудзи.

Для посівної «Агрейн» використовує насіння таких виробників:

Читайте також: Принципи підготовки Агрейн до Посівний 2019

Компанія використовує близько 95% ЗЗР імпортного виробництва і 5% — вітчизняного, а 60% добрив також становить імпорт.

Читайте також: Засуха внесла свої корективи: Як в Агрейн проходять збиральна і осіння посівна

Парк сільгосптехніки

Читайте також: Інженерна служба агрохолдингу «з нуля»: нюанси будівництва

Парк сільгосптехніки «Агрейна» представлено переважно машинами зарубіжних, визнаних в світі брендів. Трактори — John Deere, Case, Fendt, МТЗ і ХТЗ, комбайни — John Deere та Claas, зернові сівалки — Horsch, просапні — Horsch і Kinze, обприскувачі (самохідні та причіпні) — Berthoud і Amazone.

Технічний парк компанії «Агрейн»

У липні 2018 г. «ОТП Лізинг» та «Агрейн» уклали лізингову угоду на закупівлю сільгосптехніки. «ОТП Лізинг» надає «Агрейну» 8 тракторів John Deere 8345R номінальною потужністю двигуна 345 к.с., терміном на 5 років. Придбана техніка працює в «Агропрайм Холдинг» (5 од.), «Савранському заводі продовольчих товарів» (1 од.), «Агровіт» (1 од.) І «Ниві» (1 од.).

У 2019 року в рамках розширення техпарку агрогруппа «Агрейн» придбала 30 вантажівок Scania G400.

У 2020 року підприємства агрогрупп «Агрейн» почали оновлювати грунтообробну техніку. «Агрейн» замінили агрегати для передпосівного обробітку ґрунту, зокрема, придбали шість дискових борін Rubin від LEMKEN. Також придбали три розкидачі AMAZONE, обладнання для аналізу азоту в грунті — 360 Soil Scan і Yara N-Tester. Поповнили техпарк дисколапові агрегатами для безвідвальної обробки ґрунту Horsch Tiger.

У 2020 р запустили диференційоване внесення добрив. Для цього придбали три 10-кубових розкидачі мінеральних добрив Amazone ZG-TS 1000-01. «Агрейн» відібрали зразки ґрунтів на своїх полях, зробили електронні карти кордонів полів і тепер за допомогою даного агрегату можуть розраховувати норми внесення добрива для кожної окремої ділянки. За рік відбори проб і аналізи реалізовані на 20% земельного банку.

На 2021 рік планується покупка 10 тракторів John Deere 8-ї серії і 5 сівалок Horsch Maestro 24.70 SV c новим поколінням дозатора Air Vac і самохідний обприскувач AMAZONE.

Тваринництво

Читайте також: М'ясне скотарство Агрікор: народився, виріс і в плавання

Підприємства, які займаються тваринництвом: «Агрікор Холдинг», «Агропрайм Холдинг», «Агровіт», «Агросет».

М'ясне поголів'я ВРХ в «Агрікор Холдинг» становить близько 5 тис. голів.

Підприємство розводить 7 порід великої рогатої худоби м'ясного напрямку: абердин-ангус, лімузин, шароле, симентальська м'ясна, південна м'ясна, поліська м'ясна, Знам'янський тип поліської м'ясної. Акцент «Агрікор Холдинг» робить на трьох породах: Лімузин, Шаролє, Абердін — 70% поголів'я. Решта породи — в невеликій кількості.

Майже 90% м'ясного ВРХ компанія експортує, на внутрішній ринок майже не продає. Підприємство експортує ВРХ м'ясного напряму в живій вазі в країни Закавказзя, Центральної та Середньої Азії, Північної Африки (Азербайджан, Грузія, Узбекистан, Ліван, Йорданія, Єгипет).

Молочное скотарство в «Агрейне» представлено в двох господарствах — «Агросет» в Харківській області та «Агровіт» в Черкаській області.

Поголів'я ВРХ в «Агросет» становить 700 голів, в тому числі 400 — дійного стада, а в «Агровіт» — 2 тис. голів ВРХ, з яких 700 — корови.

В «Агрейні»виробляється близько 12 т молока. В «Агросет» молоко бере «Вім Біль Дан», а «Агровіт» працює з «Рошен».

У компанії «Агрікор Холдинг» розробили стратегію для розширення поголів'я худоби до 17 тис. голів/рік.

Читайте також: Тваринництво країни Оз, або Австралійський слід у вітчизняному скотарстві

У «Агропрайм Холдинг» є 2 виробничі майданчики: племзавод на 200 свиноматок, товарний репродуктор на 30 тис. голів реалізації в рік. Також компанія запустила проект, згідно з яким купує поросят вагою по 25-30 кг, відгодовує їх до товарної кондиції 100-110 кг. Через цей майданчик проходить близько 6 тис. голів на рік.

Читайте також: Лариса Гнат про конкуренцію за землю на Півдні і золотої середини в діалозі з пайовиками

Елеватори

Потужності одноразового зберігання елеваторів «Агрейна» складають 332 тис. т.

«Елеватор Агро» потужністю 192 тис. т складається з двох комплексів, що відрізняються один від одного технічним оснащенням. Одна частина укомплектована переважно вітчизняним обладнанням, інша — повністю закордонним. «Елеватор Агро» є маршрутним. Тут є дві точки ж/д відвантаження, і кожна здатна вантажити по 24 вагона на добу. За один раз виставляється по 9 вагонів на кожному шляху.

Читайте також: АгроЕкспедиція Елеватори 2018. Елеватор Агро і АВІС ЗЕРНОТРЕЙД

У 2019/20 МР «Елеватор Агро» перевалив 240 тис. т зернових.

Читайте також: Елеватор Агро: у великих елеваторів більше переваг

Потужності одноразового зберігання «Сервіс Грейн» складають 100 тис. т, продуктивність зерносушарки — 4 тис. т/добу. «Сервіс Грейн» встановила силоси компанії KMZ Industries, зерносушарки — PETKUS 4000-24WU (4 шт), сепаратори — Buhler TAS 204F-4 і Вібросепаратор.

Також в агрогрупи «Агрейн» є два мініелеватори потужністю по 20 тис. т:

 • елеватор ТОВ «Савранський завод продовольчих товарів» (смт. Саврань, Одеська обл.).
 • елеватор ТОВ «Агровит» (с. Велика Севастянівка, Черкаська обл.).

Логістика

Сьогодні автопарк компанії «Агрейн Транс» складається з 70 тягачів Scania з напівпричепами-зерновозами для сільськогосподарських вантажів.

Компанія здійснює перевезення всіх видів зернових і олійних культур, а також шроту і добрив. За рік своїми машинами «Агрейн Транс» перевозить близько 400 тис. т.

Також «Агрейн Транс» надає послуги з перевезення негабаритних вантажів (сільгосптехніки, обладнання) і ПММ.

Компанія працює з трейдерами, великими і дрібними фермерами, посередниками.

Компанія «Агрейн Трейдинг», що входить в агрогрупп, реалізує на внутрішньому і зовнішньому ринках:

 • сільськогосподарську продукцію — зернові і олійні культури, ВРХ м'ясного напряму;
 • нафтопродукти;
 • мінеральні добрива і ЗЗР.


Соціальна відповідальність «Агрейн»

Читайте також: Олександр Панасюк: Наша мета — бути близьким другом і помічником нашого пайовика

За роки своєї роботи агрогруппа «Агрейн» придбала репутацію стабільного, надійного, соціально відповідального партнера для орендодавців, жителів і громад в зоні відповідальності підприємств агрогрупп.

Саме для розвитку соціальної складової діяльності в квітні 2019 створена Благодійна організація «Благодійний фонд «Агрейн».

Основними напрямками роботи фонду є:

 • робота з пайовиками Також «Агрейн Транс» надає послуги з перевезення негабаритних вантажів (сільгосптехніки, обладнання) і ПММ.
 • поліпшення соціальної інфраструктури та благоустрій населених пунктів;
 • підтримка малого бізнесу і організація самозайнятості населення;
 • впровадження різних соціальних проектів в області охорони здоров'я, освіти і культури, спорту, збереження навколишнього середовища;
 • спонсорська допомога в проведенні регіональних культурних заходів: фестивалів, ярмарків, різних свят в селах;
 • підтримка ветеранів і воїнів ООС (АТО) .

Читайте також: Кругообіг пайовиків в природі: кейс Агрейн

Події


Підсумки 2018 р.

Агрогруппа «Агрейн» вперше посіяла високоолеінового соняшник, отримавши гарні результати.

Влітку 2018 року «Агрейн» розширила свій парк техніки за рахунок тракторів John Deere. Лізингову угоду на покупку цієї техніки терміном на 5 років уклала з компанією «ОТП Лізинг».

У квітні 2018 року в «Агрейне» запущена «гаряча лінія» для пайовиків.

Підсумки 2019 р.

Автопарк транспортної компанії «Агрейн Транс» збільшився до 65 машин.

«Агрейн» посіла перше місце в Першому Зимовому чемпіонаті аграрного бізнес-моделювання від FarmForesight і Latifundist.com.

«Агростем» поповнив технопарк посівними комплексами в 2019 р.

В «Агрейн» назвали найурожайніші гібриди соняшнику та кукурудзи за підсумками 2019 р.

Підсумки 2020 р.

Французька компанія SAS INVESTCOMPAGNIE стає власником трьох агропідприємств в групі «Агрейн».

«Агрейн» провів ребрендинг.

В «Агрейн» оновлюють сільгосптехніку після збільшення площ під яровими культурамію

У непростих умовах сезону в «Агрейн» зуміли досягти рекордних показників врожайності соняшника.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Шевцова Анна Николаевна
Бенефициар агрогруппы
Павло Мамин
Мамін Павло Олександрович
Директор «Консалт Агро», агрогрупи

Команда

Миронов Кирило
заступник генерального директора з логістики
Акімкін Артем
Начальник відділу впровадження супутникового моніторингу
Штемпель Віталій Петрович
Директор фінансів та економіки агрогрупи
Иванченко Дмитрий
Руководитель отдела земельных отношений

Структура компанії

Добробут
Подразделение «Агрейн», животноводство
Сантагро
Подразделение «Агрейн», выращивание зерновых, масличных и технических культур
Агрофирма «Рассвет»
Подразделение «Агрейн», выращивание зерновых, масличных и технических культур
Савранский завод продовольственных товаров
Подразделение «Агрейн», выращивание и хранение зерновых, масличных и технических культур