Держпідтримка за купівлю техніки під меліорацію повинна надаватися лише вітчизняним виробникам — думка

Компенсацію купівлі техніки під меліорацію з бюджету потрібно надавати у першу чергу вітчизняним виробникам.

Про це повідомив народний депутат України, член депутатської групи «Партія «За майбутнє», секретар Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Іван Чайківський, пише AgroPolit.com.

Згідно з повідомленням, Мінагрополітики показало порядок розподілу держпідтримки на компенсацію за купівлю техніки під меліорацію. Цьогоріч на ці цілі спрямували близько 100 млн грн. Отримати її мають як вітчизняні, так і імпортні виробники.

«Ми живемо в Україні, тому держпідтримка з бюджету має бути спрямована виключно на підтримку українського товаровиробника. Якщо іноземні виробники хочуть отримати доступ до цієї програми — хай заходять в Україну і купують наші старі чи будують нові заводи. Тоді виготовлена ними продукція буде в переліку українського товаровиробника, і вони зможуть претендувати на відповідну цільову компенсацію», — наголосив нардеп.

Нагадаємо, що Верховна Рада України ухвалила у другому читанні доопрацьований законопроєкт №6000 про державний бюджет України на 2022 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus