FAO: знижений показник виробництва зернових, залишається рекордним за останні роки

Прогноз The Food and Agriculture Organization (FAO) щодо світового виробництва зернових у 2021 р. був знижений у порівнянні з листопадовими показниками на 2,1 млн т і тепер становить 2,79 млрд т. Однак він, як і раніше, на 0,7% (19,2 млн т) перевищує показник виробництва минулого року і є новим рекордним рівнем.

Про це повідомляється у звіті The Food and Agriculture Organization (FAO).

Згідно із повідомленням, зниження прогнозних оцінок у порівнянні з минулим місяцем стало результатом незначного очікуваного скорочення виробництва зернових у світі внаслідок зниження прогнозних показників виробництва ячменю та сорго. Останнє було надмірно компенсовано переглядом у бік збільшення прогнозів світового виробництва кукурудзи у зв'язку з вищим, ніж очікувалося, врожаєм в Україні та у США.

«Прогнози, як і раніше, вказують на те, що обсяг виробництва фуражних зернових у світі перевищить торішні показники на 1,4% і становитиме 1,5 мрд т. Що стосується пшениці, то поточна інформація, що надходить з Бразилії, Великобританії та Північної Ірландії, вказує на нижчий, ніж очікувалося раніше урожай. Внаслідок чого прогнози світового виробництва були дещо знижені до 769,6 млн т, підтверджуючи припущення про скорочення виробництва у порівнянні з минулим роком на 1%», — говорять аналітики.

Нагадаємо, що середнє значення Індексу цін на зернові The Food and Agriculture Organization (FAO) у листопаді склало 141,5 пункту, що на 4,3 пункту (3,1%) вище за жовтневий показник і на 26,6 пункту (23,2%) вище показника минулого року.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus