В Україні протягом тижня очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу

В Україні протягом цього тижня очікується суцільна хмарність, суттєві опади у вигляді дощу та мокрого снігу. На Заході та Півночі у зв’язку з низькими температурами найбільш ймовірні опади у вигляді снігу. 

Про це повідомляє прес-служба сервісу агропогоди «Метео Фарм».

Відмічається, що значна кількість опадів очікується в північних, західних та центральних областях. 

«До Сходу циклон не дотягнеться, лише частково охопить Харківську область. На дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу, а також нестійкі температури спричинятимуть квашню під ногами», — коментують метеорологи. 

У «Метео Фарм» акцентували, що нічні температури на переважній території коливатимуться від -5 до +6°С, на Заході прохолодніше -7…+3°С, однак на Півдні нічна температура складе 0…+11°С. Денні температури перетнуть від’ємну позначку на Заході -3…+6°С, на Півночі та в Центральній частині -1…+9°С.

«В південних та східних областях денна температура підніметься до +4…+12°С, в Одеській області досягне максимальної позначки +14°С.  Мінімальна температура ґрунту на переважній території коливатимуться від 0 до +9°С, на Півночі -1..+4°С, в західних областях -3…+1°С», — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що у Мінагропроді розробляють систему моніторингу шкідливих викидів для кожного поля в Україні. Для того, щоб це зробити, необхідно спочатку виміряти слід, який залишають на полях суб'єкти господарювання.   

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus