Контінентал збільшив складські потужності для зберігання насіннєвої картоплі

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» запустила в роботу новий склад для зберігання насіннєвої картоплі. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відмічається, що нове сховище потужністю 3 тис. т одночасного зберігання обладнали на виробничій базі у с. Батятичі (Львівський р-н, Львівська обл.).

Згідно із повідомленням, на оснащення складу «Контінентал» спрямував 3,2 млн грн. Це картоплесховище призначене спеціально для зберігання насіннєвої картоплі, врожай якої цього року значно перевищив очікувані результати.

«Ми отримали вищий за планові показники врожай насіннєвої картоплі — 36,2 т/га. За підсумками сезону валовий збір насіннєвих сортів перевищив 15,6 тис. т, тому нам були потрібні додаткові потужності для їх зберігання. Ми плануємо й надалі збільшувати обсяги насіннєвої картоплі, відповідно, виникає потреба в нарощуванні складських потужностей. Для “Контінентал” вирощування насіннєвої картоплі є стратегічним напрямом: ми маємо постійних партнерів, для яких її культивуємо та вже уклали нові угоди щодо її реалізації», — розповів керівник кластера «Картопля» «Контінентал Фармерз Груп» Орест Кравчук

На новому складі врожай складено в ящики. Щоб зберегти якість насіннєвої картоплі до весни, у картоплесховищі встановили сучасну систему вентиляції, контролю температури й вологості від компанії «Толсма Текнік».

Нагадаємо, що компанія «Контінентал Фармерз Груп» планує збільшувати потужність зерносховищ. Це пов'язано з тим, що у компанії зростає врожайність. У 2021 г. «Контінентал» збільшив потужність на 20% або на 90 тис. т до 500 тис. т одночасного зберігання. Протягом наступних 2 років компанія планує збільшити елеваторні потужності до 600 тис. т. Це близько $16 млн інвестицій.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus