Мінагропрод отримав «Аграрний фонд» від Кабміну

Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд» до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства.

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 23 грудня.

Відповідно до пояснювальної записки, прийняття проєкту акта дозволить визначити суб’єктом управління державною спеціалізованою бюджетною установою Аграрний фонд Міністерство аграрної політики та продовольства України. До його повноважень належить забезпечення формування та реалізації державної аграрної політики у сферах сільського господарства з питань продовольчої безпеки держави.

У пояснювальній записці до постанови ідеться, що «Аграрний фонд» наразі перебуває у сфері Міністерства економіки, хоча саме до повноважень Мінагропроду належить формування та реалізація державної аграрної політики, державної політики у сферах сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави.

Нагадаємо, аграрії можуть придбати сільгосптехніку в кредит під відсоткову ставку від 0,1%. «Ощадбанк» розпочинає видачу кредитів для аграріїв в рамках партнерської програми на придбання сільгосптехніки від компанії від 0,1%.

Виконано за допомогоюDisqus