Біржові ціни на олійні продовжують зростати

Останній понеділок 2021 року відзначився зростанням цін на сою на базисі CBOT на $11,2.

Про це пише Agriagency.com.ua.

Повідомляється, що ціни на соєвий шрот на біржі в Чикаго також продовжили зростати з прибутком $6,5-8,7 за т. Ф'ючерси на олію зросли на 128-154 пункти. І хоча плавне подорожчання сої спостерігалося упродовж останніх двох місяців, але про тенденцію поки що рано говорити. Реальний рух, швидше за все, розпочнеться після новорічних свят.

Також було відзначено велику покупку «довгих» позицій та деяке покриття «коротких» позицій. Комерційні трейдери сої через СВОТ додали в портфелі позиції на продаж і закрили довгі позиції за 40 840 контрактами, посиливши чисту «коротку» позицію до 206 657 контрактів, найбільшу з 15 серпня.

Згідно з щотижневим звітом USDA з експортних інспекцій, за тиждень, який закінчився 23 грудня, було відвантажено 1,57 млн ​​т. Це менше експорту на 1,89 млн т тижнем раніше та нижче 2,27 млн ​​т за аналогічний тиждень минулого року. Відповідно до даних USDA, основним покупцем став Китай, який закупив 750,31 тис. т сої.

Також USDA додало до минулих звітів 211 тис. т експортної сої, що в сумі становить 28,94 млн т на місяць проти 37,5 млн т за листопад 2020 року.

Нагадаємо, кукурудза нового врожаю залишає бажати найкращого. Хоча якість зернових цього року в усіх зонах України мало чим відрізнялася, нетипових хвороб та шкідників не спостерігалося.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus