Feodal отримав перший транш у $250 тис. від групи європейських інвесторів

Сервіс автоматизованого моніторингу земельного банку Feodal
Сервіс автоматизованого моніторингу земельного банку Feodal
Джерело фото: Latifundist.com

Проєкт Feodal отримав перший транш у розмірі $250 тис. із Pre-seed (інвестиції для початку глобального масштабування продукту для масового ринку) оцінкою більше $1 млн від групи європейських інвесторів. Ці кошти у Feodal планують розподілити у двох напрямках: на міжнародну експансію та зокрема на розширення кількості продуктів і послуг для існуючих і майбутніх клієнтів компанії.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Андрій Дем'янович

засновник і керівник проєкту Feodal

«Інвестиції для нас — це ресурси, які дозволяють розширити команду та прискорити розробку нових продуктів ефективного управління активами підприємств. Крім того — вийти на нові ринки. Ми підтримуємо ідеологію ESG (Екологічне соціальне та корпоративне управління) і будемо працювати над його впровадженням»

Варто зазначити, продуктами компанії Feodal користуються різні учасники ринку.

Компанія працює як з фермерами, так і з територіальними громадами і є майже в кожній області. Тільки за останній рік компанія провела аудит більше 350 громадам і ще більше аудитів віддала фермерам. В системі Feodal.Land оцифровано вже більше 5 млн га українських земель, і кожного місяця ця цифра зростає.

Читати за темою: Як не стати ласим шматком для рейдера та збільшити земельний банк

Нагадаємо, щоб правильно оперувати своїми землями, потрібно чітко бачити своїх конкурентів і орендодавців. Для цього необхідно розуміти ситуацію в межах адмінодиниць та проводити аудити навколишніх земель.

Виконано за допомогоюDisqus