Попит української кукурудзи збільшився у портах під китайські контракти

Станом на 20 січня, ціни попиту на кукурудзу СРТ-глибоководні порти у доларову еквіваленті збільшились на $1 за т проти вівторка — до $269 за т.

Таку думку висловили аналітики компанії G.R. Agro.

Зазначається, що попит під китайські контракти збільшився у глибоководних портах України. Також ціни отримали підтримку на фоні росту CBOT через чутки, що Китай міг закупити більш ніж 1 млн т американської кукурудзи.

«Опади в Аргентині можуть покращити стан кукурудзи, посівна якої виконана на 88% на 19 січня згідно звіту. У той же час, зростання цін на азот додає сумніви щодо майбутнього врожаю кукурудзи у США», — розповіли в G.R. Agro.

Нагадаємо, що за підсумками листопада-грудня 2021 р. до України було імпортовано дещо більше 6,5 тис. т насіння соняшнику та кукурудзи сумарно. Це виявилося на 25% нижче за аналогічний показник попереднього сезону (8,7 тис. т). У т.ч. закупівлі насіння соняшнику скоротилися на 16%, а насіння кукурудзи — на 33%.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus