Родіона Рибчинського призначили головою Союзу виробників харчової промисловості України

Родіон Рибчинський, голова спілки «Борошномели України»
Родіон Рибчинський, голова спілки «Борошномели України»
Джерело фото: Facebook

Голову «Союзу «Борошномели України» Родіона Рибчинського призначили на посаду президента «Союзу виробників харчової промисловості України».

Про це пише пресслужба Торгово-промислової палати України.

Зазначається, що нового голову «Союзу виробників харчової промисловості України» обрано лідерами галузевих спілок на загальних зборах громадської організації 20 січня 2022 року.

Зокрема, рішення особисто підтримали представники асоціацій «Укркондпром», «Укрмолпром», «Укрхлібпром», «Всеукраїнської асоціації пекарів» (ВАП), «Укрпиво», «Укроліяпром», Національної асоціації «Укрконсервмолоко», спілки «Борошномелів України», асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти», НПЦ «Бурякоцукрового виробництва».

Голова комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський зазначив, що Родіон Рибчинський проявив себе як один із найактивніших членів комітету й виключний фахівець у проблематиці харчової промисловості з чітким баченням шляхів вирішення завдань та розвитку галузі.

Нагадаємо, що Михайло Малков з 1 січня 2022 року покинув свою посаду координатора зі зв'язків з урядом та донорами FAO в Україні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus