Ґудвеллі Україна зібрала рекордний врожай пшениці, ячменю та сої в цьому сезоні

2021 рік став рекордним за показниками врожайності, зокрема для «Ґудвеллі Україна», яка отримала найкращі показники за весь час діяльності.

Про це пише пресслужба «Ґудвеллі Україна».

У компанії зазначають, що новий урожай зібрали вчасно. До того ж для 2021 року відзначається висока якість урожаю, що дозволило отримати пайовикам вищу оренду плату у натуральній формі за земельну ділянку.

«Нерідко через несприятливі погодні умови жнива затягуються і польові роботи закінчуються восени, коли уже дощить або навіть бувають морози. Цьогоріч погода була чудовою, і ми швидко впорались», — повідомляє пресслужба компанії.

Повідомляється, що відділ рослинництва встановив рекорди по урожайності чотирьох культур: озимий ячмінь, озима та яра пшениця, а також соя. Відтак, результати збиральної кампанії наступні:

  • кукурудза — врожайність культури склала 9,7 т/га;
  • озима пшениця — 7,3 т/га;
  • яра пшениця — 4,7 т/га;
  • озимий ячмінь — 7,9 т/га;
  • ярий ячмінь — 6,1 т/га;
  • соя — 3,7 т/га;

У компанії додають, що цьогоріч не обійшлося без труднощів. Орендуючи велику частину техніки для жнив мали технічні проблеми, відтак, сільгосптехніка орендодавця не виїхала на поля вчасно.

«На початку жнив шукати нову техніку нелегко, адже всі аграрії складають домовленості на новий сезон з компаніями-підрядниками ще з зими. Проте, ми знайшли потрібну сільськогосподарську техніку. Щоправда, вона була не у відмінному стані, але все-таки цьогорічний сезон жнив вдалось завершити вчасно», — додають в «Ґудвеллі Україна».

Нагадаємо, група «АГРОТРЕЙД» завершила збір кукурудзи на Чернігівщині з найвищою врожайністю в цьому сезоні. Найвищу врожайність компанія отримала в Чернігівській області — 13 т/га. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus