Астарта зайняла друге місце з експорту соєвої олії та шроту

Компанія «Астарта-Київ» у 2021 р. поставила на глобальні ринки 900 тис. т продукції. Експортна виручка збільшилася на 6% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 р. і склала €185 млн.

Про це пише пресслужба компанії.

Зазначається, що серед найбільших компаній-експортерів в Україні «Астарта-Київ» посідає друге місце у сегменті продуктів переробки сої та восьме місце за обсягами експортованої кукурудзи.

«Загалом сільськогосподарська продукція компанії була експортована у 50 країн світу. Основними споживачами кукурудзи стали Китай та країни Європейського Союзу, пшениці — Єгипет, Індонезія, країни Азії та Африки. Ріпак експортувався переважно в Об’єднані Арабські Емірати, а ячмінь — у Китай», — говориться в повідомленні.

В компанії акцентували, що продукція Глобинського переробного заводу, зокрема, соєва олія та соєвий шрот, постачалася на ринки Китаю, країн Європейського Союзу та близького зарубіжжя.

Нагадаємо, що з початком нового тижня, олійні показують стабільність на ринку. Продавці продовжують отримувати хорошу премію за високоолеїновий соняшник. Попит на сою залишається стабільним, проте пропозиція на олійну дещо обмежена. В експортному напрямку діапазон попиту на не ГМО-сою коливався на рівні $660-670 за т та за ГМО-сою — $525-535 за т на базисі DAP-кордон та СРТ-порти.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus