Соя піднялася в ціні зі сторони попиту, активність соняшнику — невисока — брокери

Станом на 3 лютого, активність попиту покупців соняшнику була досить невисока. Ціни протягом дня залишались в діапазоні 19,1-22,6 тис. грн СРТ завод залежно від масової частки олії (46-50%) в різних регіонах.

Про це пише SPIKE BROKERS в Telegram.

Зазначається, що премія на високоолеїновий соняшник (ВО) досягає рівня 500-600 грн до звичайного соняшнику.

Також зазначається, що попит на сою досить стабільний, як в експортному напрямку, так і на внутрішньому ринку.

«Соя СРТ порти додала в ціні зі сторони попиту та була в діапазоні $660-670 НЕ ГМО та $545-555 за ГМО залежно від вмісту білка. На внутрішньому ринку торговий рівень в регіонах залишався 16,7-18,5 тис. грн СРТ завод», — йдеться в повідомленні.

За словами брокерів, пропозиція кукурудзи була досить значною на лютий-березень, в той же час, покупці були не такі активні та торгували лімітовано. Бажання продавців були на рівні +$274 СРТ порти, водночас покупці підтримували рівні $268-272 залежно від напрямку та сертифікації на Китай.

Нагадаємо, що станом на 3 лютого, ціни попиту на українську продовольчу пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті залишились на рівні вівторка — $308 та $307 за т. У гривневому еквіваленті зниження відбулось на 250 грн. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus