Депутати хочуть створити комісію з питань корупції по кредиту ДПЗКУ

Щоб з’ясувати збитки у діяльності «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ) у звязку з китайським кредитом, нардепи пропонують сформувати парламентську спеціальну тимчасову слідчу комісію.Таку ініціативу під час парламентських слухань, присвячених роботі держтрейдера ДПЗКУ, озвучила народний депутат Ірина Фріз, пише AgroPolit.com.

Ірина Фріз запропонувала створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) з питань розгляду корупції в особливо великих розмірах у справі китайського кредиту ДПЗКУ. За її словами, відповідний кредит вже завдав державі збитки, які вимірюються десятками мільярдів гривень.

Повідомляється, що відповідну пропозицію підтримав нардеп «Слуги народу», голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі аграрного комітету Артем Чорноморов. Він додав, що це доречна ініціатива, а створення цієї комісії — це логічний крок.

AgroPolit.com додає, що така зацікавленість представників Європейської солідарності до створення ТСК з питань ДПЗКУ, ймовірно спричинена бажанням мінімізувати участь «Батьківщини» у можливому об'єднанні партії Віталія Кличка та ЄС.

Нагадаємо, на ДПЗКУ очікує проведення аудиту на спроможність погашення китайського кредиту. Державні аудитори проведуть перевірку на спроможність «Державної продовольчо-зернової корпорації України» розрахуватися з державою за виконання гарантованих зобов’язань.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus