Президент України оголосив про зниження ПДВ на паливо та обмеження перевірок для бізнесу

Президент України Володимир Зеленський ініціює програму економічного патріотизму, яка передбачатиме цільову підтримку окремих галузей економіки, зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок і створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему.

Про це Глава держави оголосив у зверненні до громадян, пише пресслужба Офісу Президента.

За його словами, програма економічного патріотизму передбачає зменшення податкового навантаження на підприємців, обмеження перевірок, створення стимулів для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Крім того, завдяки цій програмі заплановано знизити ПДВ на бензин і дизель, що сприятиме зменшенню цін на пальне.

«Цільові програми підтримки окремих галузей. Зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок. Це стимули для залучення коштів населення в бізнес і банківську систему. Зниження ПДВ на бензин та дизель, що дозволить знизити ціни на заправках. Наша мета — це здобуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», — прокоментував Президент.

Він повідомив, що також проведе зустріч із представниками 50 найбільших українських компаній зі сфери великого бізнесу.

«Всі вони мають залишитися в Україні. Їхні підприємства розташовані на українській землі, яку захищають наші військові. Отже, і бізнес має захищати нашу економіку, фінанси, створювати робочі місця. Піднімати та зміцнювати Україну. Разом, кожен на своєму фронті», — переконаний Глава держави.

Нагадаємо, що геополітична напруженість продовжує розігрівати ціни на міжнародних ринках, в той час, як зростання ризиків відлякує імпортерів від української пшениці, що сприяє ослабленню цін на внутрішньому ринку. Так, ціни на українську пшеницю показали зниження.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus