УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО планує провести весняну посівну в повному обсязі

Підприємства «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» планують провести весняну посівну в повному обсязі. В умовах війни з російськими агресорами агропромислова компанія «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» не відхиляється від плану сільськогосподарських робіт — її підприємства активно готуються до посівної кампанії та сезону виробництва цукру.

Як повідомляє прес-служба, виробничі підрозділи «УПІ-АГРО» працюють у штатному режимі — наразі триває підготовка до весняної посівної, провести яку компанія планує у заздалегідь планованих обсягах і термінах. Всі необхідні ресурси та ПММ вже знаходяться на складах компанії у Вінницькому регіоні.

У плановому режимі також виконуються і ремонтні роботи на цукрових заводах компанії.

«Станом на сьогодні закуплені і поставлені всі витратні матеріали, необхідні для підготовки потужностей цукрових заводів компанії до сезону виробництва (метал, електроди та ін). Спеціалізовані підрядні організації приступили до робіт по підготовці ТЕЦ заводів до нового виробничого сезону. Розпочато закупівлю технологічних матеріалів та упаковки, відновлювальних енергетичних ресурсів. Тож наші підприємства будуть готові прийняти і переробити як власний буряк, так і буряк наших партнерів по програмі «Цукровий буряк — вибір розумних!», — зазначає перший заступник Генерального директора «УПІ-АГРО» Роман Огородов.

Він зауважує, що безперебійне функціонування українських підприємств на територіях, де не ведуться бойові дії — не лише запорука соціальної стабільності держави сьогодні, а й фундамент для відбудови країни після перемоги. І особливо актуально це, коли мова йде про підприємства харчової промисловості, підкреслив Роман Огородов.

Читати по темі: Олена Нероба: Через війну в Україні 400 млн людей можуть недоотримати харчові продукти

«Щиро дякуємо кожному працівнику «УПІ-АГРО», працівникам компаній підрядників, які сумлінно працюють на своєму місці, гарантуючи харчову безпеку країні та міцний тил нашим захисникам та захисницям!» — говорить Роман Огородов.

Раніше агрохолдинги AgroGeneration та HarvEast повідомляли про стан своїх активів та можливість проведення комплексу весняних польових робіт.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus