Укрзалізниця профінансована Кабміном для створення стратегічного запасу продовольства

До свого розширеного функціоналу «Укрзалізниця» (УЗ) додасть виконання ще однієї важливої функції — створення стратегічного запасу харчових продуктів по всій Україні, повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на своєму каналі у Telegram.

«Укрзалізниця» матиме стабільну фінансову підтримку з боку держави. Цього місяця Уряд додатково виділив держпідприємству 18 млрд грн», — повідомив голова Уряду.

Мова йде як про закупівлю найбільш важливих продуктів, так і про розвезення цієї продукції по регіонах. За словами Дениса Шмигаля, мета — створити щонайменше місячний запас продуктів харчування, а також забезпечити таким запасом кожного українця в зоні проведення бойових дій.

УЗ в умовах війни стала важливою точкою опори для держави. Безкоштовна евакуація мільйонів українських громадян та доставка тисяч тонн продуктів харчування стали повсякденним фронтом робіт залізничників, відмітив голова Кабміну.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» сформувала три ініціативи для підтримки економіки України в умовах воєнного вторгнення Росії в Україну.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus