Готовність України до посівної на високому рівні — Висоцький

В Україні сільгоспвиробники вже почали посівну кампанію. Нині сіють зернові там, де дозволяють температури та не ведуться бойові дії.

Таку думку висловив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький в ефірі марафону «Єдині новини», повідомляє пресслужба Мінагропроду. 

За його словами, ранні ярі культури такі як пшениця та овес уже сіють. Пізніше відбудеться висадка овочевої групи, зокрема класичного «борщового набору»: морква, буряк, цибуля, капуста, картопля.

«На всіх територіях, де не відбуваються активні бойові дії, фермери та натуральні господарства готові сіяти та садити, щоб Україна була з продовольством», — акцентував Тарас Висоцький.

Він зазначив, що наразі посівна проходить на 2% територій, адже в Україні тільки відійшли нічні морози. Але готовність до польових робіт — на високому рівні.

«В Україні — близько 30 млн га с/г угідь. Частина з них зараз, на жаль, замінована. Але ця площа не є критичною з точки зору виконання посівної та гарантій продовольчої безпеки як Україні, так і тим державам, в які ми експортували свою продукцію», — підсумував заступник міністра.

Нагадаємо, на Миколаївщині, де немає окупантів, розпочали посівну. Станом на 21 березня сільгоспвиробники області йдуть польові роботи.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus