NCH і Агропросперіс створили благодійний гуманітарний фонд в Україні

«Агропросперіс» та його материнська компанія NCH створюють благодійний гуманітарний фонд в Україні для підтримки населення у регіонах своєї присутності.

Згідно з повідомленням пресслужби, компанія планує залучати до фінансування фонду західних інвесторів, і очікує, що на це «знадобиться певний час».

Мета благодійного фонду — безповоротна матеріальна допомога працівникам, орендодавцям та членам їх сімей на першочергові життєво важливі потреби. Наприклад, продукти харчування, одяг, ліки або медичне обладнання, предмети особистої гігієни, ремонт будинків, які постраждали від військових дій, евакуація або розміщення у безпечному місці.

«Також продовжується соціальна підтримка регіонів присутності групи. Зараз для всього українського народу головне — зберегти свою землю, на якій ми всі разом і надалі житимемо, сіятимемо, збиратимемо і всі разом процвітатимемо. Ми враховуємо умови воєнного стану та ті потреби наших місцевих громад, які виникають у зв'язку з воєнними діями. Встановлені необхідні документи та порядок погоджень залишаються чинними», — говориться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що серед українських аграрних компаній благодійну допомогу та підтримку своїм працівникам вже надають наступні: «Прометей», «Ґудвеллі Україна», МХП, «Дельта Вілмар Україна», «ТАС Агро».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus